Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az "Anya taníts engem"...

Aki az "Anya taníts engem" alapján fejleszti a babáját, annak hogy megy az egész?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy nem akar nyugton maradni, hogy testrészeket, tárgyakat mutogassak. Tanulunk dolgokat, de abszolút nem a könyv alapján. Szerintem nem elvárható egy babától, hogy ezeket a dolgokat csinálja. Szerintetek? Egyébként az én lányom 9 hónapos.

2012. ápr. 14. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 9 hós. Próbálok a könyv alapján tanítgatni dolgokat neki, nem szigorúan, meg nem is minden nap,inkább csak ötleteket veszek belőle, de általában nem érdekli. Most állt fel kb.egy hete, most csak az érdekli, hogy állhasson, semmi más. :)
2012. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Nagyon ügyi, ha már áll. :) Mi még csak próbáljuk.
2012. ápr. 14. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor megnyugodtam,mert az én 11 hónaposomat is hidegen hagyják a könyvben leírt gyakorlatok.
2012. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nemrég óta áll, de már nagyon jól megy neki. Mindenhol felkapaszkodik, és jó nagyokat esik, nem mindig sikerül elkapnom. :) Ma is volt jópár koppanás. :D Hihetetlen, milyen gyorsan fejlődnek. Napról-napra ügyibb. Mászni pedig ma kezdett, most este fürcsi előtt tett meg kb. egy métert. :) :)

Viszont a könyvben leírtakból tényleg nem sok minden érdekli, amit az 8-9 hós babák résznél írnak. Majd talán 1 hónap múlva... pl.nem rakja nekem sehova a kockákat, csak elhajítja jó messzire, nem ad oda semmit, hiába kérem, a tornyot még fel sem építem, már lerombolja, a papírzsepit széttépkedi, de folyton meg akarja enni és őt sem érdeklik a testrészek, egy percig nem marad egy helyben... :)

2012. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!