Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ha tegnap este...

Mit csináljak, ha tegnap este elfelejtettem beadni a Vigantol cseppet a 3 hetes babámnak? Adjak neki most, meg este is, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd ki, semmi baj nem lesz belőle. A mait add neki csak oda!
2009. jún. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a gyerekorvos,hogy ha egyik nap elfelejtettem, akkor másnap 2 cseppet adjak és fordítva, ha véletlenül 2 cseppet adtam, másnap ne adjak! 8 hós baba anyukája
2009. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pluszban adni. Az sem baj, ha az ember adja, csak épp melléfolyik, kiköpi, stb. az sem biztos, hogy célba ér! Semmi gond nem lesz!
2009. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
oh! sokszor elfelejttem a hónapok allat nincs gond.
2009. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8,5hós, tudod én hányszor elfelejtettem?! És szerintem nem vagyok egyedül...

Aztán az esti fürdéshez kötöttem és már előre odakészítettem a kanalat, a mai napig így megy, és még így is van, hogy kimarad.

Ne aggódj semmi baja sem lesz, ha egy nap elfelejted.

Amúgy a tájékoztatóra is rá van írva, hogy heti 5ször kell beadni, az a lényeg.

2009. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!