Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig hagyjátok nyüglődni,...

Meddig hagyjátok nyüglődni, ha aludni akar?

Figyelt kérdés
Mármint, ha álmos, meg itt is az ideje, de valami miatt nem tud, és nem sír, csak egyértelműen nyűglődik? Mikor avatkoztok be, és hogyan?
2009. jún. 19. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk általában a pihenőszékben van keje után vagy a játszószőnyegen. A szőnyegen elalszik,a pihenőszékben nem hagyom.Ha látom hogy dörzsöli a pofiját,kiveszem és beteszem a kiságyba.Otthagyom,kicsit nyüglődik aztán elalszik magától. Nem nagyon szoktam beavatkozni,mert megszokja és akkor nehezebben fogja magát elaltatni.Ha sír akkor megyek be hozzá.Vannak babák akiket simogatni kell,esetleg cumiznak és úgy könnyebben megy.
2009. jún. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam keje=kaja :))
2009. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sír,nyugodtan hagyhatod.Így altatja magát.
2009. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is gond a nappali alvás. Látom, hogy álmos, nagyon látszik a babám szemén, de nem akar aludni. Ilyenkor beviszem a szobájába, kb 1 percet ringatom, többet nem, mert nagyon nehéz már ehhez (9kg), aztán lerakom. Valamikor egyből elalszik, ez a jobbik eset, valamikor még sír egy picit, olyankor leülök mellé és a hátára teszem a kezemet, hogy tudja hogy ott vagyok neki. Sose sír többet 1-2 percnél, mégis nekem olyan rossz látni, hogy álomba sírja magát. De ha kivenném, akkor nem tudna elaludni és folytatódna a nyűgi. Mindig rosszul érzem magam ilyenkor, azért ülök ott mellette. Sajnos nem találtunk más megoldást.
2009. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell beleavatkozni, pláne ha nem sír csak altatja magát. Az én kicsi lányom néha fél órát is eldünnyög vagy énekelget én indig hagyom, nincs se sírás, se gond az alvásokkal.
2009. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!