Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon bukos babas mamak,...

Nagyon bukos babas mamak, nektek sem bukik ejjel a picitek?

Figyelt kérdés

Miert van az, hogy ejszaka nem vagy alig bukik a baba szopi utan visszafekves elott, mig napkozben csobog szegenybol kifele????

Ti is tapasztaltatok?


2012. ápr. 16. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
normalis hogy a 4 hetes kislanyom egesznap alszik? csak enni kel fol es utanna visza is alszik?
2012. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jaaaa bocs kerdesnek indult ki :)
2012. ápr. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kíváncsicska ***** válasza:
A lányom 4,5 hónapos a mai napig nagyon bukik,este eddig egyetlen egyszer bukott.Söt esti szopikor nem is büfiztetem.Nem volt gondom eddig.Remélem a hozzátáplálás majd megoldja ezt a kérdést.
2012. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam ugyanilyen volt. Rengeteget bukott, de nem csináltak vele semmit mert hízott. A legrosszabb időszak az volt amikor mászni kezdett, ráadásul akkor kezdtünk el hozzátáplálni, szóval nem csak tej jött belőle hanem minden. Nonstop szőnyeget pucoltam. Nem oldotta meg a hozzátáplálás, akkor hagyta abba amikor elindult.

Nagyon ritkán fordult elő hogy éjjel bukott, nem tudom mitől van ez.

2012. ápr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Nappal még mindig sokat bukik, 9 hós, de az éjszakákat a kezdetektől átalussza. (cSak én nem :), elejében nagyon ideges voltam, nehogy baj legyen.) Kedves Előző! Akkor más is van így. NEm győzök a fiam után takarítani, hol szőnyeget, hol minden mást. Még nem ül, abban bízok, az majd sokat javít a helyzeten.
2012. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Pont ma 16 hónapos, de sokszor még most is jön neki. Oda kell figyelenem hogy ha pl joghurtot eszik, vagy olyat ami hasonló állagú, akkor egyen hozzá egy-két kekszet, kis kalácsot, vagy ilyeneket, és utána kb fél óráig nem adok neki vizet sem, különben ahogy lehajol valamiért már jön is neki vissza. Ebédre már azt eszi amit mi, azzal nincs gond akkor sem ha sokat iszik közben.
2012. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!