Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Így ne toljam a babakocsit?

Kitti85 kérdése:

Így ne toljam a babakocsit?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 hete lassan fél éves fiam elkezdett sírogatni a babakocsiban. Elkezdtem szlalonozva tolni így szépen elaludt és alszik benne 2 órácskát. Nem rázom a kocsit,csak kacskaringózok vele. Anya azt mondta ne toljam így,nem jó a babának. Tényleg árthattam,árthatok vele?

2012. ápr. 16. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:DDD


szerintem nem. de viccesek lehettek. szerintem ha rázod vagy szlalonozol ugyan az. a babakocsi eleve rázkódik, pont ezért alszik el.

2012. ápr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fejtette ki anyukàd hogy ezzel mi a baja miért nem jo?? az én gyerekem ha sima az ut rögtön reklamàl :) sokan ugy altatjàk a gyereket hogy ringatjàk mert màshogy nem alszik el na az a babakocsi ràzkodàs kb ugyan az ... semmi baja nem lesz gondolom nem ugy tologatod hogy baja legyen...
2012. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy altattam el. A rugózása nem volt olyan, hogy nagyon rázzam, de szlalomozni kiválóan lehetett vele. Ha nem volt macskakő a közelben, akkor én is így altattam. Sosem hallottam, hogy ettől baja lenne. :)
2012. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is így altatom, altattam a babakocsiban, most 8 hónapos. 3.babám, nem hallottam még sose hogy ez ártana...max. olyan értelemben "árt" hogy hozzászokik a ringatáshoz és simán nem alszik el, de aztán ügyesek ám a gyerekek, múltkor a fiam ide oda forgatta a fejét mintha nemet intene mert szerintem úgy ugyanúgy mozog a kis feje mint a szlalomozáskor és így is el tudott aludni.
2012. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy ezzel nem vagyok egyedül. Anya úgy van vele, hogy babát nem rázunk kézben, amivel én is egyet értek, gondolom ezért hiszi azt, hogy ez a tologatás sem jó neki. Amúgy valószínű tényleg viccesen nézhetek ki, mert egy utcában járkálok vele ilyenkor és ráadásul hátrafelé is megyünk a nap miatt, sőt valamikor énekelek is.. :) nekem megér ennyit, hogy aztán nyugodtan aludjon. Na meg nekem sem árt a testmozgás. Én sem gondoltam eddig,hogy rossz lehet, csak Anya elbizonytalanított.
2012. ápr. 16. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy a macskaköves úton tologattam a babakocsit, mert ott volt hajlandó a gyerekem végre elaludni. :-))) Előfordul az ilyen, ezen ne parázz, fogalmam sincs, miért szeretik a babák ezt a rázós dolgot, de szeretik és mind elalszik tőle. :-)
2012. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:

Legközelebb peddzed meg az Anyukádnak, hogy dehát a babád anno 9 hónapig folyamatosan rázkódott a pocakodban.. naná, hogy szereti ezt az érzést és elringatja, megnyugtatja. :)

Semmi baj sincs azzal, ha a kocsiban rázogatod (persze azért finoman), vagy ha kézben ringatod, ha szüksége van rá, netán magadra kötöd kendőben, ahol szintén a tested ritmusában mozog. Jót tesz neki mindegyik.

2012. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!