Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok a Papaverin nevű...

Hallottatok a Papaverin nevű gyógyszerről? Kisfiam a hasfájására azt kap oldat (gyógyszertarban keverik ki) formájaban. Hogyan kell tárolni és felbontás után meddig használható fel? Esetleg azt, hogy meddig lehet adni folyamatosan?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.Ez egy görcsoldó amit a felnőttek nagyon dicsérnek.Nem tudtam,hogy gyerekeknek is készítenek Papaverint.Szerintem mikor átveszed kérdezz meg mindent.Tárolás,adagolás....Jobbulást nektek
2012. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

lehet adni folyamatosan, én nem hűtve tároltam.

Csak nekünk nem használt, semmi hatása nem volt abszolút.

Igaz semmi más se segített, pedig mindent kipróbáltunk amit kapni lehet, de mindent. A szélcső ért a legtöbbet, a szájon át adhatók közül meg a Gripe water használt valamicskét, de meg nem szüntette semmi a problémát, csak az idő. Kitartás!!! 3 hónapos kora körül elmúlik.

2012. ápr. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk meg csak ez vált be. Én sem hűtve tároltam, végig csináltam a "kúrát" és a gyereknek nem fájt a hasa többé.
2012. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat.
2012. ápr. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!