Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bölcsőt szeretnénk venni majd...

Bölcsőt szeretnénk venni majd kicsinknek. Javasolnátok?

Figyelt kérdés
Fa bölcsőt szeretnénk vásárolni, olyan érdekel ami biztonságos. Tapasztalatok, ajánlások?
2012. ápr. 16. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdésem az lenne, hogy mire szeretnétek használni?


konkrétan ringatásra, vagy hogy veletek legyen éjjel nappal?


nekünk olyan volt ami egy fonott kosár szerü kerekeken, de ringatni nem lehetett benne. szuper volt mert 3 hós koráig fért bele így ott aludt mellettünk, de napközben is jött velem mindenhova. lehetett huzogatni mint a babakocsit, így ha nagyon kellett tudtam azért ringatni benne.


azt kölcsönbe volt.


most konkrétan ilyet szeretnék, kerekekkel, ebböl könnyebb lesz éjszakai szopi idején kivenni. de jöhet a nappaliba is velünk.

[link]

2012. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

nekunk hasonlo volt ehhez, nagyon szerettem mert ejjel csak ketszer meglokted es mar aludt is a pici es pont agymagassagban fekudt o is igy ralattam, napkozben meg tudtam huzni magammal

[link]

2012. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió, mi ilyet vettünk annó(használtan, mert amúgy őrült drága):

[link]


Nagyon jó volt, ringathatod, és fixre is teheted, nem túl alacsony, ami nagyon fontos, mert nekem pl. úgy fájt a hátam szülés után hónapokig, hogy alig tudtam hajolni.


Viszont úgy általánosságban mondom a bölcsőkre, hogy az én tapasztalatom szerint felesleges, én legközelebb nem vennék, mert kb. 6hós koráig tudtuk csak használni, utána már kicsi volt...:-( Ezzel az erővel a mózesban is alhatott volna...:-/


Meg tudod ringatni, de az is egy marhaság volt sztem, mert utána a kiságyban nem lehetett ugye, és vagy 3 napig vért izzadtam, mire el tudtam altatni, mivel várta, hogy ringassam.


Tehát szép, meg romantikus, és vedd meg, ha ez az álmod:-), hisz mindenki a legjobbat, legszebbet szeretné a kisbabájának, én csak írtam a tapasztalatomat.

Ha megint első babás lennék, biztos megint megvenném, mert annyira szépek, és édes benne a babó is nagyon..:-))


Jó egészséget!

2012. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, mert csak azt fért be a hálóba. Pechemre a gyerekem óriásbébi, tehát 3 hós koráig fért csak el benne. A ringatást pedig utálta és félt tőle...:) Pedig az idegrendszernek jót tesz.... (tett volna...)
2012. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!