Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itt mindenkinek napi 15-16...

Itt mindenkinek napi 15-16 órát alszik 8-10 hónapos babája? Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Nekem éjszakánként 6-8 alkalommal ébred, és nappal sem alszik többet 2xfél óránál. Mindent kipróbáltam, nem fogzik, ne éhes. Egyszerűen kevés az alvásigénye. De felhúz, ha anyukák itt azon problémáznak, hogy sokat alszik a gyerek. Ahelyett, hogy örünének. Nem is tudják, milyen , ha pici van a háznál..... :-(
2012. ápr. 16. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam este 9-től alszik reggel 6-ig, ez 9 óra. Muszáj kelnie, mert visszük a nagyokat a suliba.

Hazafelé szundít negyed órát a kocsiba, késő délután újabb negyed órát, és délben alszik 2,5-e. Ez összesen 12 óra, de hidd el,az ébren töltött időben mindent bepótol.

2012. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mintha az én nagyfiamról írtad volna! :-) Éjjel még ennyi idősen is 2 óránként ébredt, persze volt hogy 4 órán keresztül csak szopizott-leraktam-felébredt-szopizott. Nekem is megfordult a fejemben hogy valamit én csinálok rosszul, de aztán rájöttem hogy ha mosolygós, kiegyensúlyozott baba, akkor tényleg csak ilyen kevés az alvásigénye és kész!


A kisebbik fiam 4 hónapos. 2 hónapos kora óra átalussza az éjszakát. Nappal 2-3x1/2-1 órákat alszik. És semmit az ég világon nem csinálok másképp, mint a nagytesójánál. Szóval ez tényleg gyerekfüggő.


Ne idegesítsd magad más nyavajgásain. Teljesen felesleges! :-)

2012. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is ilyen volt, akkor lett jobb, amikor 1 éves korában abbahagytuk az éjjeli szopit.
2012. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hm... Fél 9től fél 9ig nyomja milédi :) napközben van egy 1 és egy 2 órás szunya.... az annyi mint 15! Sajnállak, én amilyen vérmérsékletű vagyok már biztos tépném a hajam....! Szerencsére ő alakítja így, én sosem kínlasztottam azzal hogy nem kapsz enni mert éjszaka van...! Egyszerűen 5 hónaposan "elfelejtett" felkelni! Az elején hogy kezdted? Mi rögtön különszobába raktuk, sose ébresztettük mert le telt a szent 3 óra az evések között.... Szóval egész picikén következetesek voltunk... Üdv.: Timi
2012. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Óóóóó én meg értelek hidd el!!! Kislányom 10 hónapos, most sem az alvás bajnoka, de csecsemőként nappal 2szer fél óra volt az igénye, egyszerűen nem volt hajlandó aludni, sokan nem hitték el, hogy ilyen keveset alszik, amíg nem látták - nálunk nem voltak keltegetések, mert lejárt a 3 óra evések között... most többet alszik mint akkor, ami annyit jelent, hogy este 10-fél11 től reggel 7-ig ( többször ébred, de szerencsére csaK a cumiért , 6 hetes kora óta nem eszik éjjel) , majd délelőtt 1 óra, és délután 40-45 perc , és ennyi...
2012. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háhá! Ma percenként fogalmazódott meg bennem ez a kérdés. 10 hónaposom átállt a nappali egy alvásra (30 perc, max. másfél óra), este 9-10-től alszik kb. 6-ig, max. 7-ig. 1-2-szer megébred éjjel. Én néha alig állok a lábamon, ő viszont jókedvű, nyüzsög egész nap. Gyakran jön hozzám, bújik, ez nem tudom, most minek tudható be, de az alvásigénye úgy látszik ennyi.
2012. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérző válaszokat!

Ma éjszakánk ilyen volt:

9-kor fektetés

11-02-ig kelés félóránként (cumi, víz)

majd ébredés 1/4 4-kor, 1/2 5-kor, 6-kor majd 1/2 8-kor.

Hulla vagyok, és ez nem egyszeri eset. Külön alszik, nem szopik, nem éhes, nem fázik, nincs melege.

Ja és nappal is örökmozgó.

:-(

2012. ápr. 17. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják:fogzás.

Chamomilla vulgaris 15 ch-s 3x5 golyó feloldva egy kortynyi vízebn(az utsó adag lefekvés előtt)

Hidd el csodákra képes.

2012. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!