Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy kisbabáról azt gondoltátok, hogy Úr Isten de csúnya szegény? Ha igen hogy nézett ki?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint minden baba édes gyönyörűség, de szerintem azért vannak kivételek....
2009. jún. 19. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szia.Ez ugyanolyan,mint a minden menyasszony szép,hát szerintem sem.bizony látok sok olyan babát akire én kifejezetten azt mondom hogy csúnya.lehet nem szép dolog,de ha a szívünkre tesszük a kezünk akkor bevaljuk,hogy van ilyen,hogy hogy nézett ki azt azért nem irom le,mert senkit se szeretnék megbántani,lehet másnak tetszik ami nekem nem.
2009. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Vannak bizony...

Néha én is csodálkozom, hogy milyen a természet...

Nyomott a szeme, nyomott a feje, félreáll a szája....

Szóval nem mindenki gyönyörű..

2009. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy most az őszinteség miatt lepontoznak,de legyen.. Igen volt olyan baba aki csúnyácska volt,de azért aranyos.Olyan kis "gonosz manócska" kinézetű kisfiú. Az anyukájának biztos Ő a legszebb,legédesebb és lehet hogy valaki az enyémről pont ugyanezt mondja. Nekem Ő a legszebb :) ha manó ha nem.
2009. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

háát van benne igazság, persze minden baba aranyos de nem szép

nekem van a közvetlen ismerősi körben csúnya baba már elmúlt 1 éves is de nem kupálódott ki nagyon a szüleinek persze ő a legszebb nagyon elvannak ájulva tőle mindenféle szépségversenyre nevezik be meg fotózásra viszik hátha majd valami reklámba hívják őket de eddig nem sok siker volt....

szerintem akkor szép egy baba ha kicsit húsos nem kövér, husis gömbölyű kis arcocskája van, de pl. a hosszú arcú soványka babák nekem nem tetszenek, nem akarok senkit megbántani, de azok a babák csak aranyosak és nem szépek

2009. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Hát én pont tegnap jártam így, hogy láttam egy nem túl szép babácskát,olyan édesen fel volt öltöztetve, ezért előlről is megnéztem, de kicsit csalódtam, de azért ari volt a kis baseball sapijában.És az anyja meg szép nő volt, ez is érdekes.:)
2009. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek a sajátja a legszebb, ennél fogva a másét mindig csúnyábbnak látjuk (legtöbb esetben).
2009. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
arról jutott eszembe amúgy, mert múltkor a férjemmel vásároltunk a boltban és egy ismerőssel futottunk össze, mutatta a kisbabáját - áuuuuuuu kb kétszer nagyobb feje volt, mint az apukájának - összenéztünk a párommal és láttam a szemében, hogy ugyanazt gondolja, mint én, jujj, szégyenltem is magamat a gondolatért, de szegényke olyan mókásan nézett ki - és látszott az apja arcán a büszkeség, ahogy mutatta a babáját, az ő számára akkor is gyönyörű, és lehet, ez a lényeg :)
2009. jún. 19. 18:50
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen.. Én azokkal a babákkal vagyok így, amelyikeknek úgy kiáll és olyan nagy a homlokuk, hogy előbbre áll az orruknál is. A szemük meg szinte nem látszik. És érdekes módon sok ilyen van reklámanyagokon, dobozokon, újságban. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy valakinek a valakije és úgy kerülhetett rá a fotója :)

Egyébként szerintem kb 3 hónapos korig egyuk baba sem túl szép, utána alakul az arcuk. Utólag a mi babánkon is ezt látom (fotók) De tényleg mindenkinek a sajátja a legszebb, de sok szép babát láttam már, ebben mindig egyet is értünk a párommal.

2009. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban láttam egy kislányt, szegény tényleg csúnya volt! Nem szép tőlem, de nem tudtam rá mondani semmit, csak mosolyogtam a kicsire. Az ember azt gondolná, hogy minden babának pici fitos orra van, hát neki nem!

Azért az anyukája biztos büszke volt rá, hiszen tényleg mindenkinek a sajátja a legszebb! És ez így van jól. :)

Nem minden baba szép, de mindegyik egy igazi csoda! :))

2009. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én irtó csúnya baba voltam,amikor megszülettem úgy néztem ki mint nagyapám:DAnyám rendesen rosszul is lett tőlem,a szemeim bedagadva,punk haj jesszus:D

Én is láttam már csúnya babát és én is félek attól,hogy az enyém csúnya lesz,de tényleg.Hiába írja mindenki,hogy mindenkinek a sajátja a...de tudom,hogy a nekem csúnya lesz hát sírva fakadok.Legalábbis 3 hónapig,mert tényleg utána szépül midnen babó:D

2009. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!