Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos baba kaphat már...

11 hónapos baba kaphat már valamilyen felvágottat vacsorára? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Egyáltalán baj, hogy nem főzeléket kap vacsorára?- Örülök, hogy ebédre megeszi...a kiflit szívesen eszi este, csak kéne rá valami:)
2012. ápr. 16. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok. nem a levegőbe beszéltem; ezt most találtam:


[link]

2012. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én meg ezt:

[link]

2012. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Csoda, hogy még élek:)

Pláne, hogy a belvárosban lakok, és a fiammal együtt szívjuk a kipufogógázt. Ez van :/ Nem egy biofarmon fog felnőni a fiam sajnos...

2012. ápr. 18. 14:42
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy biofarmon kellene élni, hanem arról, hogy legalább azt kerüljük tudatosan, amiről bizton tudjuk, hogy káros és egészségtelen. Ezért van ma annyi un. "tápos" gyerek,annyi hiperaktív bizonytalan egészséggel és ezer nyavalyával, pszichés zavarokkal és még sorolhatnám. De ha neked mindegy, bízd a véletlenre a táplálását. Majd csak lesz belőle valami.
2012. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nyilván csipszet, 200 forintos virslit nem adok neki, és én sem eszek. De sajnos elég nehéz elkerülni azt, hogy ne legyen semmi egészségtelen abban amit eszünk. Manapság már a piacon az öreg néniktől vásárolt áru eredete sem tisztázott. Volt aki azt mondta "aranyoskám, hajnalban vettem a Tescoban..."
2012. ápr. 18. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!