Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós fiamnak még nincs foga....

8 hós fiamnak még nincs foga. Rágcsál mindent nagyon, de még csak be sincs duzzadva az ínye. Ebből lehet gondunk?

Figyelt kérdés
A védőnőm azt mondta, hogy minél később jön ki, annál később fogja váltani, így később is kezd el romlani "használódni" foga. ez igaz?
2009. jún. 19. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam ezt, hogy később kezd el romlani a később kijövő fog. Mi is 8 hós fiúk vagyunk és egy szál fogunk sincs még. :-) Nekem a védőnő azt mondta, hogy egy éves korig kell kijöjjön az első. Addig csak alakul valami. Mondjuk nekünk már 3 hónapja mondják, hogy már csak pár nap van vissza. :-)
2009. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 10 hós és 2 hete bújt ki nála az első foga. Nekünk is azt mondta a védőnő, hogy egy éves koráig ne aggódjak a foga miatt.


Alíz

2009. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ok,köszi, ezt az 1éves kort még nem hallottam. akkor várunk tovább:-)
2009. jún. 19. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 honapos a kislanyom,es meg nincs foga.Pedig mar honapok ota folyik a nyala,es csocsalja a kezet.Mindent tom a szajaba,es meg sehol semmi.Ne aggodj,en sem aggodom.Majd kibujik egyszer.
2009. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak 8.5 hósan jött ki az első két foga, azóta van 4 (10 hós múlt). Pedig neki is hosszú ideig duzzadt volt, csak nem akart áttörni. Szóval ne aggódj! Az én védőnőm anno 14 hónapot mondott, de a lényeg az, hogy ti még nagyon időben vagytok.
2009. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nagyon eltérő a babák fogzási szokása! Van, akinek csak egy éves korában bújik ki az első foga, majd utána mintha oda varázsolnák volna, jön az összes többi. A keresztfiamnak 8 és fél hónaposan jött ki az első foga.

Ha egy éves kora után sincs még foga, akkor érdemes felkeresni a gyerekorvost.

2009. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!