Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a babák, akik ringatva...

Azok a babák, akik ringatva aludtak el, hogyan, mikor szoktak le róla? Hogy aludtak el, miután erről leszoktak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom nagyon változó volt, én hagytam mindig ahogy ö akarta. Sokszor elaludt magától sokszor ringatva, tényleg nagy változó volt.


9 hósan elkezdte kérni hogy rakjam le és egyedül elaldut az ágyában, semmit nem kellett csinálni , ö kérte. de akkor már ülve ringattam, mert nehéz volt.

2012. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányomat 1 éves koráig ringatva altattam, aztán amikor már majdnem leszakadt a kezem úgy döntöttem, hogy befejezzük. Persze neki eleinte nem tetszett. Onnantól úgy csináltuk, hogy a mi ágyunkban aludt napközben úgy hogy én is lefeküdtem vele együtt. Előfordult, hogy én előbb aludtam el, mint Ő, de akkor persze szólt. :-)
2012. ápr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 5 hónapos. Eddig ölben aludt el. Pár napja majd kiugrott az ölemből annyira feszengett. Én beraktam a kiságyba, és ott aludt el. Igaz ott kellett állnom mellette, és simogattam, de nem szakadt le a kezem a 8 kg-tól. Azóta így alszik el. Ellőtte bármit csináltam csak ringatva aludt el. Kíváncsi leszek meddig fog ez tartani, remélem sokáig, mert nem nagyon bírtam már a popóját, de sírni én nem tudtam hagyni. Egyszer kipróbáltam, de annyira ordított, hogy 20 perc után feladtam, és alig tudtam megnyugtatni.
2012. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

nagyobbik lányunk több, mint 2 éves koráig karon aludt el. 3 hetes korától átaludta az éjszakát, a mai napig alszik még délután is 2 órát. nagyon nyugodt, kiegyensúlyozott baba, gyerek, ez volt az egyetlen "szépséghibája", ami nekem nem volt teher. de aztán újra teherbe estem és sokat keményedett a hasam, úgyhogy muszáj volt más módszert alkalmazni. befektettem a kiságyába, mellé ültem, beszúrtam a kezem a rácsok közt és így simogatott, míg el nem aludt. aztán, hogy ne a rácson keresztül kelljen altatni, levettük a kiságy oldalát. így sokkal nehezebben alszik el, mint ringatva, de kibírtam, kibírom. a kisebbik lány nem igényelte annyira a testi kontaktust, őt ritkán kell karon altatni, viszont nála is ez a "rácson be a kéz és simogatás" -os altatás a nyerő egyelőre. Apa is segít altatni, az ő keze nem fér át a rácson, úgyhogy ő ráhajol az ágyra, belógatja a kezét és így simogatja. A nagyobbik lány kicsi súllyal született (2500 g) úgyhogy nem volt nehéz karon altatni őt. Igaz, 2 évesen már 11 - 12 kg volt, nehezedett a dolog, de a kistesó megoldotta.

2012. ápr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1,5 éves korig ringattam, utána leszoktattam róla, mert nem fért el a pocakomtól (kistesót vártuk), utána melléfeküdtem, úgy aludt el, erről kb 2 évesen szokott le, azóta egyedül elalszik.
2012. ápr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!