Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hós kislányom csúnyán...

12 hós kislányom csúnyán köhög, láz nincs, orvoshoz menjünk?

Figyelt kérdés
kicsinek csütörtökön hőemelkedése volt, pénteken nem, viszont elkezdett folyni az orra ZÖLD maki jön, nem dögivel, de folydogál, emellett csipás volt ma reggelre eléggé, láza nincs. én dolgozom már, ezért nem tudom, hogy elvihetem-e orvoshoz ill. hogy láz nélkül kiír-e az orvos????
2009. jún. 20. 08:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy hol laksz,nálunk vidéken ha ilyen helyzet van,felhívom a védőnőt,aki kijön házhoz,és ő segít eldönteni,hogy orvoshoz vigyem,vagy elég a "házipatika".

Attól hogy dolgozol miért ne vihetnéd orvoshoz?Ha gyerkőc beteg,akkor természetes hogy kiír a doki,ha nem akkor "csak" egy napod van oda.Igaz nem tudom,hogy mennyire rugalmas a munka helyed.

A tünetek alapján egy kis megfázás lehet,de ha tényleg olyan csúnyán köhög,akkor vidd el a dokihoz.

2009. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én elvinném.A zöldes cicakaki bacira utal,írod,hogy köhög is,inkább lássa orvos,nehogy ráhúzodjon a fülére.
2009. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sziasztok! voltunk dokinál mert becsipásodott a szeme is és láza is lett. kötőhártya+nátha (a csúnyábbik), úgyhogy kaptunk gyógyszert. köszönöm a válaszokat! :) ja, kiírtak egy hétre minket.
2009. jún. 22. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!