Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket eszik 14 hónap körüli...

Miket eszik 14 hónap körüli gyermeketek? Miket főztök neki?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 08:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
utolsó, ismét lepontozlak :) Nem én tettem fel a kérdést hidd el, én tegnap még wellness hétvégén voltam.
2012. ápr. 18. 15:53
 12/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a további válaszokat, a paradicsomos húsgombócot kihagytam, azt is szereti a gyermekem. :)


rakott dolgokat nem próbáltam, de holnap kipróbálok egy rakott karfiolt, ma este meg egy zöldborsó főzeléket.


hátha...

2012. ápr. 18. 15:54
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi 14 hónapos gyümis kérdést én tettem fel,mondjuk nem értem mi köze van ennek ahoz...nem azért kérdeznek itt az emberek hogy kioktassák őket,hanem normális válaszra tanácsra várnak...
2012. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én is ugyanevvel a problémával küszködök 14 hós a lányom abszolút nem eszi amit mi, ez hülyeség hogy muszáj aszt ennie,nekem az orvosom mondta hogy még nincsenek rágófogai addig ne adjak ilyesmit probáltam én is karfiolt borsót stb (hasfályós volt 5 hónapos koráig)ugy fájt tőle a pocija hogy egy ideig hanyagolom az ilyesmit aszt kell adni amit szeret,a húslevest megeszi a lányom és a tésztaféléket ezenkivűl ebédre üveges kajákat hipp kecskeméti lehet lepontozni de ha a babóm eszt szereti csak akkor ilyet kap azért próbálgatok én is adni mást kalácsot elnyamogja kakaóba mártva vagy kicsi lekvárral,jó minőségű virslit magában egy felet ,vajkrémes kenyeret,nyugodj meg kedves kérdező minden baba más majd a mi babóink is rá állnak a mi ételeinkre ha úgy érzik itt az ideje.Mi reggel este tápszerezünk,tízórai tejpép vagy kalács,vagy gyümi keksz,ebédre üveges vagy ha olyan amit szeret és főztem az uzsi joghurt vagy probálkozom a szendviccsel hol sikerrel hol nem,remélem segítettem nem kell aggódni én is sokáig aggódttam hogy másnak a babája eszt eszi meg aszt most már nem törődök vele,nem vagyunk egyformák:)
2012. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a további két választ.

Én azért próbálok neki több mindent főzni, holnap ebédre kipróbálom a rakott brokkolit, teszek bele karfiolt is. Hátha.

Azelőtt bébiételt evett az enyém is, mert nem evett egyszerre nagyot, tehát gazdaságos volt a bébiétel.

Mostanra bár nem akarja enni, még a darabosat sem.

Ennek én örülök!

Csak nehéz kitalálni, mit főzzek.

2012. ápr. 19. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!