Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen engedtétek el...

Mennyi idősen engedtétek el először babátokat az anyóssal? Csak én vagyok úgy hogy nem szeretek elválni tőle egy órácskára sem?

Figyelt kérdés
Jó kezekben van,de az idegesít,hogy olyan nincshogy nem engedem,mert akkor úgy megsértődik,mint egy gyerek.Ráadásul teljesen egyedül vagyok párom külföldön dolgozik.
2009. jún. 20. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos a fiam, nem engedem oda, csak az apjával. 1edül nem lehet vele, mert depressziós és degenerált az anyósom. szóval, h 1edül legyen a fiammal, az teljesen ki van zárva.
2009. jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem kúltúrált az anyoskám így már ö vígyázrá 4 órát migén csinálom a dolgom . Az anyukám olyan furcsa nekem inkább ö a variálosabb és szegény idegesít. De az apukám tök jól csinál mindent.
2009. jún. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor én túlságosan ragaszkodnék hozzá?
2009. jún. 20. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen engedném már, de sajnos nagyon messze laknak anyósomék. :-( Ha jönnek hozzánk, akkor egész nap babázik, ami nagy segítséget jelent. Közben én meg tudom csinálni szépen a dolgom, tényleg nagyon hasznos. Itt igazából nem is az anyós a kérdéses gondolom, hanem hogy egyáltalán bárkire mikor mered rábízni. Nekem kb. 3 hónapos volt a fiam, mikor rászántam magam. El kellett mennem vásárolni. Hát azt hittem megőrülök mire hazaértem pedig tudtam, jó kezekben van. Nem akarlak kiábrándítani, de még mindig így van, ha rá kell hagyjam valakire, akár csak az apukájára is, pedig már 1 éves. Nem tudom, hogy valaha elmúlik e.
2009. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan jó baba,hogy bármit meg tudok tőle csinálni,mert elvan,bár már most mászik és nagyon ébernek kell lenni mellette,mert mindig megtalál valamit,ami nem neki való.
2009. jún. 20. 13:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, anyósom hasonló kategória, mint az első válaszolóé. Ráadásul fontosabb neki a saját öröme, mint hogy a kislányom hogy érzi magát. Nem bízom benne, nem hagyom ott neki, mert még akkor sem hívna fel, ha már fulladozik a gyerek a sírástól, nehogy hamarabb véget érjen az, hogy csak Ő van vele, mint amit Ő szeretett volna. Szóval gáz.... amúgy a saját szüleimre bármikor rábíznám, csak a manókám mostanában nagyon anyás lett, csak Velem és apucival hajlandó lenni, amúgy ordít. 4 hónapos múlt nemrég. Ennyi idősen szerintem nyugodtan "le lehet adni", már ha a picur bírja. Rájössz majd, hogy nem vagy nélkülözhetetlen, és elvan Nélküled is. Idővel megszokod, csak először fura. :-)
2009. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen gond nincs,lehet közrejátszik az is,hogy szeret beleszólni mindenbe,a nevét ő akarta megmondani a babának,télen alig mertem vele kimozdulni,mert akkor már kaptam az ívet,4hósan őszerinte már tehéntejet kellett volna adnom neki.Egy párszor elmondtam a véleményem és azóta kevésbé ez a helyzet.
2009. jún. 20. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!