Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az, ha nem mindenkire...

Baj az, ha nem mindenkire mosolyog a babám?

Figyelt kérdés
Rajtunk kívül (apa,anya),eddig csak 2 emberre mosolygott vissza.11 hetes
2009. jún. 20. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is paráztam ezen mert a kislányom abszolút nem volt hajlandó kb 4 hós koráig senkire sem mosolyogni,néha még nwkünk is hülyét kellett magunkból csinálni....vannak iylen babák!Énmár megnyugodtam és nem is foglalkozom vele!Bár most már nagyon mosolygós lett!Nyugi nincs gond...
2009. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy kérdésre kérdés: Te mindenkire mosolyogsz? Akit nem ismer vagy nem tetszik a hanglejtése,hangszíne arra nem fog mosolyogni.Talán majd később.Lesz olyan időszaka is hogy félni fog az emberektől és még ennyire sem fog mosolyogni mint most :(
2009. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Persze én sem mosolygok mindenkire,de itt mindenki olyanokat ír,hogy a babája mindenkire ha kel,ha nem mosolyog.Ezért aggódtam... Őmeg az ismerősökre se nagyon (pl.nagymama),de az is igaz,hogy egy héten 1-szer látja őket.Lehet,hogy még nem jegyezte meg???
2009. jún. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!