Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenés 10hós baba? Tanácsok?...

Hasmenés 10hós baba? Tanácsok? Meddig tartott?

Figyelt kérdés

Valamit összeszedett a babám,tegnap előtt óta van hasmenés,volt láz is,smectát kihányta.Kaptunk más gyógyszert és azt nem hányja ki de most dél előtt 4fosi volt a tegnap dél előtti 7hez képest.Ez javulás?Enni nem akar,de iszik rendesen.Riogattak kórházzal,de ha iszik az jó nem?Fosival kijön az inni is?

Negatív véleményeket nem kérek.köszönöm


2012. ápr. 21. 13:31
 1/8 A kérdező kommentje:
nem baj ha csak a 100%-os répás kubut hajlandó meginni?adtam bébi italból almásat de nem kell neki...nem ártok vele?
2012. ápr. 21. 13:33
 2/8 anonim ***** válasza:

10 hósnak adhatod már azt, de víz lenne a legjobb.

és már gondolom majdszol kiflit, esetleg azt próbáld meg neki, sós sima krumplit, rizst.


tejes dolgokat most ne, vagy ha tápszeres akkor lehet kapni hasmenésre tápszert. (milumiltül tuti)


hát folyadékot mindenképpen sokat, de azért enni is kellene valamit.

a fosás megmaradhat akár 1 hétig is, ami fontos, hogy ne hányjon, és igyon sokat, és ha elkezd enni, akkor már semmi gond. nekem lányom egy ilyen betegség után 2 hétig fosott, mert a gyomornak hyelre kell jönnie, erre mi egy speckó port kaptunk (sajna magyarországon nem lehet kapni) amiben szárított élesztö van, és ez amikor már a virus távozott a nyálkahártyát vissza állította.


igyon és igyon és igyon.

2012. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.amit megiszik az nem megy ki fosival?már kevesebbet is alszik,kicsit gügyög is remélem nem lesz gond...ha alszik keltsem fel?mennyi időnként itassam?
2012. ápr. 21. 13:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha folyamatosan nagy mennyiségben pótolod neki a folyadékot, akkor nem szárad ki! Ha nem eszik az nem baj.. Csökkent a mennyisége is az egy "adag" fosinak? A közérzete jobb? Lázas egyfolytában? Nézd a nyelvét, ha nem fehér lepedékes, akkor nincs kiszáradva, illetve ekkora babánál a kutacsot is szokták nézni, ha nincs beesve, akkor rendben. Doki mit mondott?
2012. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha másfél két óránál többet aludna szerintem ne hagyd tovább. Inni kell, és tényleg a víz vagy a tea lenne a legjobb. Icipici sót ilyenkor lehet tenni az innivalóba. Normaflore-t adsz neki? Az nekünk mindig segített.
2012. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
normaflort adok neki és enterolt adtam reggel.csökkent a hasmenés-kevesebb jött ki...nem száraz a nyelve,nurofen adagolóval adom neki ugy megiszik kb másfél 2 ilyen csőnyit..normaflort napi hányszor adhatok?
2012. ápr. 21. 13:52
 7/8 anonim ***** válasza:
2×1 ampullát adhatsz neki szerintem pár napig, több részletre elosztva. Mondjuk egy ampullát kétfelé veszel. Mielőbbi jobbulást kívánok!
2012. ápr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem a Hipp ors 200? répás rizsitala még neki is jó...
2012. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!