Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma mindenki unatkozik vagy...

Ma mindenki unatkozik vagy csak én?

Figyelt kérdés
Igaz a 8 hónapos babámat szorakoztattom de nem nagy kedvem van semmihez az apuka jót alszik ma bizti egésznap az ágyba fog feküdni mozdulatlanul.
2009. jún. 21. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hetes babám + háztartás mellett nem nagyon tudok unatkozni. Sőőőt. A baba annyi időmet elvesz hogy úgy kell taktikáznom, hogy mindent meg udjak csinálni. Én inkább lusta vagyok mint hogy natkozzak. :-)
2009. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem szoktam, örülök ha "unatkozhatok"
2009. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na ma én is unatkozok, dolgozik a férjem legközelebb hétfő este jön haza.

A lakásunk nem túl nagy, már elejétől végéig kitakarítottam reggel 5kor ébreszt a gyerkőc, megfőztem magunknak,kivasaltam, sétálni lemegyünk, de lóg az eső lába...

Szóval nem tudok mit kezdeni magammal, a másfél évesem mellett olvasni, vagy ilyesmit nem lehet,játszani meg csak egy darabig lehet vele, aztán magányosan jobban elvan.:)

szóval én se tudok most mit kezdeni magammal...

Pont azért nem mert szinte sosincs ilyen hogy ráérjek, hogy mikor véletlen így alakul már nem is tudok mit kezdeni a helyzettel.

2009. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hétköznap takarítok ,mosok, fözök eleget :))
2009. jún. 21. 09:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányok, ha unatkoztok lehet jönni segíteni nekem a takarításban;) Sütök sütit cserébe:P Hmmm...? :)))

Rengeteg dolgom lenne, de lusta dög vagyok ma, és a fejem is fáj:(


Na pussz mindenkinek!

2009. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 hetes kislányom mellett nem nagyon lehet unatkozni:)

Ha netán van egy kis idő,mikor ő alszik, akkor házimunka majd ha még mindig van szabadidő akkor pihenek, olvasok.

2009. jún. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A harmadik vagyok :) Sütni direkt nem állok neki :)) mert akkor abból úgyis eszek az meg nem fér rám :)))

Amíg kicsi volt a fiam én is örültem hogy fél percig csend van:) de réééég is volt:)

2009. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem unatkozom 7 hós fiam mellett. Majd ha alszik akkor lesz fél óra unatkozás! :D
2009. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!