Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem alszik egész nap?

Baj ha nem alszik egész nap?

Figyelt kérdés
12 hetes a babám, de nem nagyon alszik egész nap. Semmi rendszer nincs az evésben sem. Hogy lehetne valami kis rendszert bevinni az életébe?
2009. jún. 21. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen baj-e?! Szerintem eléggé. Ilyen picin még aludnia kellene sokat. Próbálj meg rendszert felállítani! Mindig kb. ugyanakkor próbáld meg etetni. Bár ez attól is függ gondolom, hogy anyatejes-e vagy nem. Fürdés is ugyanakkor legyen...stb.
2009. jún. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk max15-20 perceket aludt rendszer ja és 16 hét után álltunk át a suttogó sokat segít éjjel csak egyszer eszünk így sokkal jobb de addig is kitartás nagyon nehéz.
2009. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte azonos időben vannak a kaják,talán negyed óra az eltérés néha,de 10hetes kora óta szinte alig alszik nappal,néha össz-vissz 3órát.Este viszont fürdés,evés,alvás,8tól reggel 6:30ig. Má próbáltam hogy minden kaja után egy kis játék és utána alvás vagy fordítva de nem jött be egyik sem és délutánra már annyira nyügös hogy alig bírok vele.Valamikor szopi közben alszik el és szundít fél órát.Nagyon kevésnek tartom amennyit alszik... Rendszer van nálunk mégsem alszik!?
2009. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 11 hetes a fiam,és ő se alszik napközben sokat.Mi is rendszer szerint eszünk,néha van egy kis csúszás,de általában 3 óránként.Ő kb 11 körül szokott aludni 1-1,5 órát,aztán sétálunk ahol általában elalszik,és du. még egy kicsit,és ennyi!Este 9-kor magától elalszik és reggelig fel se kel.Itt a rendszer,mégsem alszik...Már érdeklődő,nézelődik,tanulgat lefoglalja magát.Szerintem vannak ilyen babák.De az evésbe azért nem árt a rendszer.Anyatejes vagy tápszert eszik?Mert az se mindegy.(A tápszert nem szabad csak min. 2 óránként adni.)

Próbáld meg lefoglalni 2 etetés között,és kihúzni legalább 2-3 órát.Meg fogja szokni,hogy mindig ugyanakkor eszik.Sok sikert!

2009. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!