Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes tápszeres babánál...

10 hetes tápszeres babánál valaki elkezdte már a hozzátáplálást? Ha igen, akkor mit kostóltatott?

Figyelt kérdés
Nem kioktató válaszokat kérek, tudom, hgo ymég aránylag korai dolog, de régebben is korábban kezdték, s nem haltunk bele. Engem csupán azok a válaszok érdekelnek jellenleg, akik elkezdték, s tapasztalatuk van. (kioktatás, leteremtés nem kell köszönöm... )
2009. jún. 21. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Először almát reszeltem egy kevés háztartási keksszel,vagy babapiskótával.Utána sárgarépát,zöldborsót főztem,sóba-vizbe ,összeturmixoltam,később a többi zöldség,gyümölcs ,főzelékek következtek,csak a káposzta féléket hagytam ki.Ha már 4-5 hós volt,akkor a nekünk főzött ételből vettem ki a zöldséget,krumplit.husit stb.Bébiétel csak tartaléknak volt itthon. Ahogy jöttek a fogacskái,kapott darabosabb ételt is: babapiskótát,kiflit, stb.

Inni ánizs teát adtam neki,mert ez hasfájásra is jó,vagy néha tehéntejet vizzel higítva.( 1 rész tem,2 rész víz,féléves kora után felesben.)

Rikán kapott tejbegrízt is.=-8 hónapos korában már szinte mindent evett.

Három gyereket nevelek,egyik sem lett sem allergiás,sem egyéb baja nincs,mindegyik egészéséges,eleven.

2009. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S megkérdezhetem, hgoy hány hónaposan kezdted az almát?
2009. jún. 21. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb.3 hónaposan kezdtem el az almázást,addig csak szopott ,mind a három.
2009. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még valami eszembe jutott.Ha tudod vedd meg dr Spook csecsemőtáplálás,gyereknevelés c.könyvét .Egy tapasztalt orvos írta.Minden megtalálható benne,amit egy kisgyerekkel kapcsolatban tudni akarsz.
2009. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!