Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális hogy a...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Szerintetek normális hogy a 1,5 éves fiam nem engedem el nélkülem anyósékhoz egész napra?

Figyelt kérdés
Én vagyok vele, még nem töltött el nélkülem napot.
2012. ápr. 23. 08:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha anyóssal minden rendben, szeretik egymást a picivel, jól el tudja látni akkor nekem furcsa. De azért azt nem mondanám, hogy nem normális.
2012. ápr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, ha nem vagytok olyan viszonyban, vagy a gyerekkel nincs napi kapcsolatban, fiad nincs el vele, nem bízol meg benne...stb.

De ha ezek az okok nem állnak fenn, anyóssal minden rendben, megbízható, jól kijöttök és a gyerekkel is jó a viszonya, akkor sem mondanám, hogy nem normális dolog, mert a ti dolgotok eldönteni ezt a férjeddel, ha nem szeretnéd egy egész napra otthagyni másnál a fiad, akkor nem kell és kész :).


Én ha muszáj, rábízom anyósra, és vigyáz is rá, szereti a fiam (23 hónapos), de csak azért, hogy ne velem legyen egy egész napot, nem hagynám vele. Általában hivatalos ügyintézés, orvos, ilyesmi miatt bízom rá, vagy ha a férjemmel van valami programunk kettesben (pl egy mozi) de ez nem egy egész nap.

Éjszakára még nem bíztuk másra.


De egyébként anyósom olyan másfél éves kora előtt nem is nagyon vigyázott rá, egy éves kora előtt nem is igazán tudtak vele "mit kezdeni", három hónaposan fogta először kézbe, pedig napi kapcsolatban voltunk akkor is, ami nekem nagyon fura volt, mert azért mégis csak felneveltek két gyereket.

Apósra nem bíznám még a mai napig sem az biztos, ha egyedül lenne vele, mert rettentően szétszórt, nem figyel, nem igazán érdekli semmi, az sem, ha a gyerek az ablakpárkányon ugrálna, maximum mosolyogna rajta, eszébe se jutna enni adni neki, vagy kicserélni a pelenkáját...

Apukámra viszont minden további nélkül rábíznám szintén, ő még kicsit túlaggódós is :).

2012. ápr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk jóban anyóssal, egyáltalán nem bízok benne. Anyumra simán ráhagyom, ugyanez van nálunk is mint az egyik válaszolónál, anyumban a gyerek is jobban bízik, és nem sír utánam. Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 23. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!