Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor én egy sz@r ember...

Most akkor én egy sz@r ember vagyok?

Figyelt kérdés

Unolatesóm kisfia 4 éves az én lányom másfél.Már többszö is bántotta a lányomat:(Eddig szépen elmagyaráztam neki,hogy nem szabad,mert ő sokkal kisebb.Azt tudni kell,hogy az anyja és a nagymamája sz@rik a nevelésre,a kisfiúnak mindent szabad.Ma betelt a pohár nálam ,mert egy pilanatra kettesben maradt a lányom és a kisfiú.A fiú kinyitotta a fiókot és odazárta a lányom kezét,és mikor mentem be hozzájuk,még szándékosan tolta rá a lányom odazárt kezére a fiókot.Én megfogtam elhoztam onnan a lányomat,de rácsaptam a fiú kezére egy kicsit,ogy ilyet nem szabad csinálni!(a szép szó már nem ér neki semmi)

Erre a nagymama majdnem megölt.hogy mit képzelek magamról,mert hát biztos nem direkt csukta be a kezét,meg hogy gyerekek csak játszanak.Jelzem a lányomnak be van lilulva a kézfeje,annyira odazárta neki a fiu.

Ti hogy reagáltatok volna ebben a helyzetben?Tényleg én vagyok a sz@r?


2012. ápr. 23. 14:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
66%

Hát, más gyerekére ütni enyhén szólva is necces.

Én inkább a nagymama s*ggére csaptam volna, hogy igyekezzen rendbetenni az unokáját!

2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
56%
Én hasonlóan reagáltam volna a helyedben, csak nem a kezére csaptam volna hanem a seggére egy nagyot, tanulja szépen meg hogy nem szabad, ha az anyja sz@rik rá akkor legalább valaki mondja már el neki hogy mit szabad és mit nem. De te is buta vagy miért hagyod ott a gyereket ha tudod hogy a kisfiu bántja, én egy percre sem hagytam egyedül amikro itt volt nálunk a nővérem gyereke, amikor el kellett mennem wc re akkor meg odaküldtem apát.
2012. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom benned is már fel volt halmozódva az indulat (tekintve hogy nem első ilyen eset volt) tehát megértelek. Mindazonáltal számomra más gyerekét megütni tabu...lekiabáltam volna a fejét asszem idegességemben de rá nem csapok. Ha nem nevelik meg és ilyesmiket csinál, akkor sajnos neked kell résen lenned, elválasztani őket, vagy extra ritkán találkozni stb... más megoldás nincs...nem fogod tudni te megnevelni, ha a saját szülője nem teszi...
2012. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
62%

Én nem ütöttem volna rá egy másik kisgyerek kezére, az nem egy vadidegen dolga. Bármit is csinál, akkor is csak egy védtelen kisgyerek, Te pedig visszaéltél a testi fölényeddel.

Én elhoztam volna onnan a gyerekemet és leüvöltöttem volna az anyuka és a nagymama fejét.

2012. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
49%
Én még lehet, hogy a kézrácsapás után a fülét is meghuzigálom kicsit. Vannak balesetek gyerekek között, de ha te láttad, hogy ez direkt volt az más. A nagymama meg minek szól bele? Ha ennyire bután viselkedik a kisfiú akkor ne engedd a kislányod közelébe, ha ez megoldható. Előbb-utóbb az anyukája is rá fog jönni, hogy valamit nem jól csinál. Remélhetőleg időben még!
2012. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
43%
én falhoz kentem volna a kiskölyköt az tuti. teljesen igazad van!
2012. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok! Más gyerekét nem szabad bántani tudom én, DE HA AZ ÉN KISLÁNYOM ORDÍT, MERT EGY MÁSIK GYEREK BÁNTJA HÁT.... és a kezecskéje is lila.
2012. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
64%

Alapból én sem vagyok híve,hogy más gyerekét "bántsam", viszont megértem,hogy mivel nem ez az első eset, eldurrant az agyad.

A gyerek sem fog belehalni,mert rávágtál a kezére.

2012. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, hogy ráütöttem volna-e, de nagyon valószínű. Az viszont egészen biztos, hogy leüvöltöttem volna a haját, aztán kedves nagyiét is. Normális gyerek ilyet nem tesz, alapvető nevelési hiányosságok vannak. De mi az, hogy más gyerekét nem lehet megütni? Más gyereke meg megüthet bárkit? Ébresztő! Az ilyen gyerekek szülei mérhetetlenül fel vannak háborodva, ha valaki VISSZA merészel ütni. Hogy is van ez?
2012. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem megérdemelte,én is ütöttem már rá az öcsém kezére,Ő is egy neveletlen kölyök,az anyja nem neveli meg,az anyja Apukámat hibáztatja,holott egyik nem neveli egyátalán a másik meg nem következetes.

Én még a nagymamát is elküldtem volna jó messzire,ha leordít azért,mert a 4éves neveletlen taknyos aki bántotta a gyerekemet,kapott egyet a kezére,amibe belehalni nem fog,persze nem szabad verni a gyereket,de ha nincs más lehetőség egy kézre,popsira legyintés belefér,és segíthet.Mivel rokon gyerek,szerintem ilyen helyzetben rá lehet szólni,és rá lehet csapni a kezére.

2012. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!