Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segíthetnék neki? Ha a...

Hogy segíthetnék neki? Ha a fiamat hasra teszem, akkor emeli a fejét, de még nem tudja, hogy a kezével mit csináljon, hová tegye és hogy tartsa meg magát.

Figyelt kérdés
Ilyenkor nyöszörög, olyan mintha nem lenne jó neki, nem sír csak nekem nagyon rossz hallgatni, mert sajnálom. Másnak is nyöszörgött a babája? Hogy segíthetnék? 3 hónapos a baba
2009. jún. 21. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyik baba sem szereti az elején, de hagyd, hogy magától jöjjön rá a dolgokra. Tedd minél gyakrabban hasra (ha nyöszörög, akkor persze fordítsd vissza, ne erőltesd).
2009. jún. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké,de akkor mikor tanulja meg?
2009. jún. 21. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem most lesz fél éves a kisfiam. mi is így voltunk az elején amikor magától hasrafordult vagy én úgy tettem le. nem sokáig bírta és mindig sírás lett a vége.

most már nagyon szeret hason lenni leteszem hanyatt és fél perc múlva hason van és nagyon élvezi. kb egy hónap kellett neki mire megszerette.

2009. jún. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, ne aggódj, megtanulja. Én semmit nem segítettem a fiamnak, ma már áll és jár. Jövő héten lesz 11 hónapos.
2009. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!