Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok lesz neki ez egy nyár alatt?

Sok lesz neki ez egy nyár alatt?

Figyelt kérdés

A nyáron 3 helyre megyünk nyaralni,mindenhol 2 hetet lennénk,de közben persze itthon is leszünk.

A lányunk most 5 hónapos és szeret utazni,a repülést is jól viseli,ezért gondoltuk,hogy nem lesz gond.

De ma voltunk délután vendégségben és ott mondták az ismerőseink,hogy ők azért ennek nem tennék ki a gyereküket,mert lehet,hogy nem fogja jól viselni az ottani dolgokat és az időeltolódást,nyűgös lesz.


Már voltunk vele külföldön repülővel többször,de mindig csak egy hétre.Azt élvezte és semmi gond nem volt.



Szerintetek tényleg sok lenne neki ez a 3 nyaralás?

Vagy ha az eddigi utazásokat jól viselte,akkor ezeknél sem lesz gond?



2012. ápr. 23. 20:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én az enyémet nem vinném így el, mert eddig nem nagyon voltunk. De ha a ti babátok már hozzá van szokva az utazáshoz, akkor nem hiszem, hogy baj lenne.
2012. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Igen, sok lesz. Egy 5 hónapos gyerek még "nem szeret utazni", max. a helyzetből adódóan egy monoton mozgó járművön, zajban, pl.autóban könnyen elalszik. Az immunrendszerük érzékeny, az állandóság biztosítása áll számomra az első helyen.
2012. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 porcukormókus ***** válasza:
59%
Szerintem meg semmi akadálya, azok alapján, amit leírtál. Nyilván a babáknak állandóságra van szüksége, de szerintem ez nem helyrajzi kérdés, sokkal inkább érzelmi.
2012. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban rád van szüksége. Ha meg van a napirendje és már voltatok vele egy-egy hetet és az nem keverte meg, akkor nincs akadálya. Neki az állandóságot a szülei jelentik. Mi is mentünk nyaralni mindig, akkor is, ha picink volt. A gyermekeinket babakorukban soha nem viselte meg a környezet változás.
2012. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Mi 4 helyre megyünk,bár ő"már" 9 hónapos..:))én vittem tavaly nyáron is ,pedig még csak 7 hetes volt.ilyen pici babának rád van szüksége,mindegy hogy hol.szerintem mikor picit,1-2 évvel nagyobb lesz,akkor lesz kényelmetlenebb neki az idegen hely.mi már többször voltunk vele,de soha semmi baja nem volt.
2012. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha hozzá van szokva, és figyelmbe veszitek az ő igényeit (alvások, evések) és mellette vagytok, akkor szerintem nagyon jól fogja magát érezni!
2012. ápr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
...és még azt mondják, szegénység meg "válság" van az országban....
2012. ápr. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Megint itt egy irigykedő,rosszindulatú anyuka....


Szerintem nyugodtan vigyétek,kisfiam kb 2 hetes kora óta utazik,hol egyik nagymamához,hol másikhoz,hol költöztünk ilyesmi,egy 5 hónapos még szépen elalszik az autóban,az 1 éves fiam már annyira nem.A babának is jó a változatosság,ha van napirendje ti mellette vagytok,akkor biztosan nem lesz gond. Jó nyaralást Nektek!

2012. ápr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ma 08:06os anyukának:A nyaralás nem csak tengerparti luxusüdülést jelenthet.Akár a vidéki rokonoknál töltött napok is nyaralásnak számíthatnak...
2012. ápr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 porcukormókus ***** válasza:
De még ha a tengerparti luxusnyaralást is jelenti- ez miért fáj egyeseknek? Hogy én hogy utálom az irigykedő embereket.. :(
2012. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!