Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nyár alatt le lehet fogyni?

Egy nyár alatt le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek sikerülhet egy nyár alatt lefogynunk a barátnőmmel kb. 3-4 kg-ot? Nem tudom hogy álljunk neki, ezért szeretnék segítséget kérni. Ha tudtok jó módszereket akkor írjatok légyszíves! Még annyi, hogy a térdem nincs rendben, úgyhogy kicsit térd kímélőbb gyakorlatokat is írjatok. Előre köszi.
2012. márc. 4. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/user/charliejames1975


tessék bár én az eredeti cseh lányos vidiket jobban szerettem mint ezt az új angolt meg akik voltak 1-1 hétre de tessék válogatni.

2012. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Figyelj, szerintem kezdjétek el már most, és ne nyáron szenvedjetek, tönkre teszitek a nyaratokat, én tavaly nyáron megjártam, igaz nekem többet kellett leadnom, de az EGÉSZ nyaram rá ment..szóval ha rám hallgattok már holnap elkezditek! hidd el jobb:)

2012. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
utolsónak érdekes a nyelvtana .p Szia , figyelj , többesszám végig .p
2012. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja, most kellene elkezdeni!

Tornázás napi 30 óra legalább(kímélő vagy Rubint Réka amit találtok)+ napi 1400 kalória-bevitel. Ezzel már nyárra, sőt 1 hónap alatt lefogyjátok a súlyt.

2012. márc. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó előtti válaszoló! Mivel barátnőjével akar lefogyni?!?!?! elolvastad a kérdést?:)
2012. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

12:27

30 óra? :D az kicsit sok nem? főleg, hogy napi...

2012. márc. 5. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
30percet akart írni szerintem:)
2012. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Klotilda válasza:
Simán le tudsz fogyni. Na és persze nem megy rá az egész nyarad, mert napi 1 óráról van szó durván. Csak neked lesz jobb, fittebb, csinosabb, feszesebb leszel. Ne hagyd télre a dolgot: nyáron a szabadban INGYEN tudsz sportolni, míg télen FIZETNED kell a különböző konditermeknek.
2012. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!