Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat sír 2-3 hónapos babátok?...

Sokat sír 2-3 hónapos babátok? Az enyém nagyon sokat, és már nagyon nehezen bírom. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem akarlak elkeseríteni de elég sokáig,ha már nem sír,akkor ordít és hisztizik....
2012. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*fog még tartani
2012. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első babánk fél éves koráig ordított, voltunk uh-on, vérvételen, mindenféle kivizsgáláson. Aztán egyszer abbahagyta, én már tiszta depi voltam. Kitartás!
2012. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves Első ! Köszi, van egy három évesem is:)

Csak Ő az első 6 hétben sírós volt, aztán "lenyugodott". Kicsi fiam meg mintha most kezdene belejönni...

2012. ápr. 22. 18:00
 5/9 anonim ***** válasza:

Szopik vagy tápszeres? Kólikás? Tejallergia kizárva? NEhéz ételeket eszel-e ha szopik?

Mitől sírhat, azt tudod, milyen időszakokban jön elő, milyen helyzetben?

Kézben függőleges pózban megnyugszik? Hú, sokat tudnék kérdezni, mert nekünk 5 hónapos korig tartott, mire kiderült, mi a baj és átálltam a tejmentes táplálkozásra (az legalább 1 hónap a fehérje kiürülése miatt), illetve rátaláltunk a hordozókendőre, ami nagyon sokat segített...

2012. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is úgy volt, hogy 3 hónapos korában kezdett igazán belejönni. Nekem is volt nagyon sok elméletem (reflux, tejallergia, húgyúti fertőzés). De úgy látszik, hogy csak és kizárólag a fogzás. 4 hónapos korában bújt ki az első és azóta folyamatosan jönnek, most már 9 hónapos és 7 foga van. A bukásokat elnötte, a tejmentes diéta semmin se változtatott, a vizelete pedig kezd javulni (néha még becsúszik egy pozitiv lelet). Amúgy most már a hiszti is gazdagítja a sort, főleg pelenkázáskor és öltözéskor. De már jobb mint 3-4 hónaposan volt, általában van 2 hét ordítos időszak, aztán két hét amikor aránylag jó kedve van, de éjszaka általában óránként felsír. Ja és a fogzásra való szerek nem használtak, egyedül a nurofen, de azt nem akarom adni neki.
2012. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mienk a hasfájás végéig üvöltött,aztán balhés sírós volt kb fél éves koráig míg nem tudott ülni mozogni és elfoglalni magát.Most angyalpofa!
2012. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én is próbálok mindent, de nem javul. Viszont kiderült hogy feszes az izomzata, ezért Dévény tornára kell járnunk. Szerintetek ettől is lehet sírós?

2012. ápr. 23. 06:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is jártuk Dévényre nagyon jó hatással volt rá. Be tudod tenni hordozókendőbe? Az nagyon jó sírásra. Megnyugszik tőle. Próbáld megfigyelni hogy felhúzza-e felrántja-e a lábát ha sír akkor fáj a hasa, akkor azokat a szereket nézd meg amik arra jók pl Colief ceppek. Kitartás! Kicsit növöget és jobb lesz! Picit add át egy órára valakinek aki segíthet!
2012. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!