Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIkor aludta át babátok...

MIkor aludta át babátok először az éjszakát?

Figyelt kérdés
Egyszer kelünk szopizni, de van hogy én keltegetem a kisbabám (5 hetes). Napközben 3 óránként eszik, este fél11-kor utoljára. 4, 4.30 körül ébresztem és utána 7.30-kor eszik. Nem az igény szerinti szoptatást csináljuk!
2012. ápr. 25. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A lányom 9 hetesen. Ez tartott 4 hónapos koráig. Utána 6 hónapos kora körül megint volt pát jó hetünk, de most január óta minimálisra csökkentek az átaludt éjszakák. :(

14 hónapos a kislányom.

2012. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
6 hetes kora óta.
2012. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5 hetesen már átaludta, ami írtó mázli, mert én rettenetesen szeretek aludni. :) Most érkezik lassan a kistesó, remélem neki is hamar jó alvókája lesz.
2012. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
5,5 ÉVESEN :-) és ez komoly!!!!!!
2012. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a drága kisfiam!És nagyon várom azt a napot amikor átaludná az éjszakát!
2012. ápr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lányom olyan 1,5 évesen, már 1 éves kora körül átaludta volna, csak közben kórházban volt(unk) és az nagyon sokáig kihatott erre sajnos.

Az ikrefiaim 20 hósak, és nagyon várom már azt a napot, hogy mindkettő egyszerre aludja át az éjszakát, mert ha az egyiknek véletlenül sikerül is, a másik tuti hogy annál többször ébred. Már 3 hónapja nem szopiznak, de egy simire, odabújásra felébrednek.

2012. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hónapos volt, a kislányom 4 hetes.
2012. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Kerria ***** válasza:

5 hónapos most a kislányom, de éjjel még egyszer kelünk :s


Egyszer aludta át az éjszakát, reggel örömködtem, aztán pelenkázásnál már alább hagyott az öröm, ugyanis belázasodott és lebetegedett.


Inkább kelek hozzá még, csak ne legyen beteg!

2012. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
1 éves korától. Azóta a nap óta, amióta tápszert kap. Amíg szopott, számtalanszor kelt szopni. Tápszer óta szó nélkül átalussza az éjjelt. Fogzáskor is. Mindig.
2012. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8 hetes korától alussza át, addig hasfájós volt. Ahogy az elmúlt, át is aludta.

Igény szerint szoptattam, soha nem ébresztettem fel azért, hogy egyen. Én úgy tudom, hogy alvó babát felébreszteni emiatt nem is szabad.

2012. ápr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!