Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIkor aludta át babátok...

MIkor aludta át babátok először az éjszakát?

Figyelt kérdés
Egyszer kelünk szopizni, de van hogy én keltegetem a kisbabám (5 hetes). Napközben 3 óránként eszik, este fél11-kor utoljára. 4, 4.30 körül ébresztem és utána 7.30-kor eszik. Nem az igény szerinti szoptatást csináljuk!
2012. ápr. 25. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért kelted fel éjjel???

Nem szabad felkelteni,ha alszik,hagy aludjon,én 3 óránként etettem a kisfiam,így is volt éhes,de ha aludt sosem keltettem fel enni.2 hónapos korától alszik éjjel.

2012. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lassan 9 hónapos de még 1 szer felkel szopizni!!Szerintem is felesleges kelteni ha éhes úgy is felkel!!!
2012. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
lassan 9 hónapos a babám és még nem aludt át egyetlen éjszakát sem:( Szerintem se ébreszd, ha éhes fel fog ébredni.
2012. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ma!

szokásos ötkor kelt, apa a szájába dugta a cumit (egyebkent nem cumizik), erre aludt tovabb.


este kilenctol reggel fel hetig :)


igazabol mar at tudja aludni, csak megszokasbol ebrednek, probaltam este "lancetetni", meg szokas szerint, mindig óramű pontossaggal ebredt a szokasos idejeben. (ez eloszor 2 es 5 ora volt, aztan csak ot ora, ami remelhetoleg hamarosan 7re valtozik :)


egyebkent en igeny szerint etetem, csak az ejszakaval "csalok", reggel 2 ora van az etkezesei kozt, utana 3 orankent jelez. a vedono oltogat, hogy egy ekkora babanak mar 4 orankent kene ennie, a dokino meg mondta, ogy tokeletes, foleg, ha egyszer ebred.

2012. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja, bocs, masfel hós
2012. ápr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a lányom 2 hónapo korától 9-9 fél 10 ig alszik

3 majd 4 óránként szoptattam, de soha nem keltettem fel, csak ha d.u többet aludt mint 3 óra, de akkor is úgy h ha letelt a 3 óra utána keltettem, mert másképp csak este 11kor tudtam volna elaltatni

2012. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!