Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát adjak ma a...

Milyen ruhát adjak ma a lányomra sétához?

Figyelt kérdés
10 hós a lányom egy mozgós ki skukac nem ül meg egy percre sem a babakocsiba is állandóan pörög forog, eddig melegítőnaci vagy farmer vékonyabb sapi és egy közepesen meleg melegítő felső volt rajta alatta hosszú újjú bady most arr agondoltam hogy csak a hosszú újjú badyt adom rá egy mellényel ilyen vékonyabb mellénnyel, szerintetek?
2012. ápr. 26. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jo lenne tudni, hogy hol laktok es ott milyen az ido..
2012. ápr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom kint szaladgál az udvaron, egy hosszúújjú bodyban és egy vékony naciban, bár a szél eléggé fúj, nem tudom nálatok milyen az idő? DE szerintem megfelelően öltöztetted!
2012. ápr. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
III. kerület. süt a nap erősen egy kicsit lengedezik a szél de nem vészes meleg van már msot kint 19 fok
2012. ápr. 26. 10:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és a babakocsin ugyan van napernyő de milyen napkrémet vegyek neki? van itthon nivea 15 faktoros de ognodltam kéne enki valami erősebb nagyon fehérbőrü
2012. ápr. 26. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:

A fiamon van egy ru body es egy polo. Melegitonaci es cipo, de o mar ket eves. :-) 10 honaposra a mellenyt en raadnam, ha melegebb lesz, azt konnyu lekapni.

Kellemes setat nektek.

2012. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body és egy mellény szerintem tökéletes választás.

Naptejet mi LRP 50+ -osat használunk.

2012. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30-as kellene most, babanaptej. Kesobb, juniusban en az 50-est hasznalom,
2012. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen akkor egy hosszú ujjú bady és a mellény szuper köszike ja és akkor a naptej? valaki esetleg aki használ? márka hol lehet olyant venni illetve kb mennyibe ekrül?
2012. ápr. 26. 10:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm!! :) kellemes sétát mindenkinek és szép napot
2012. ápr. 26. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!