Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 fok körül hogyan fogod...

15 fok körül hogyan fogod öltöztetni 1 év körüli babádat sétához, ha még csak a babakocsiban ül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:

15 fokban kap egy gatyát, body+poló pulóver, tavaszi kabát és tavaszi sapka. Viszek takarót, ha hűvösebb lenne és leveszem a kabátot, ha nagyon meleg van.


Most a tegnapi 10 fokban bélelt gatyában+harisnyában volt, felül ugyan úgy...de lehet, hogy melege volt már. Viszont most még ha melegebb van sem veszem le a kabátot, mert árnyékban még hüsi van.

2012. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15 fokban mar nem adok kabátot, csak mellényt. És kap egy vékony pledet, ha fázna. Múltkor 12 fokban is csak mellény volt rajta, és tok jol érezte magát. De akkor épp setalt.
2012. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rövid ujjú body, vékonyabb hosszú ujjú felső, átmeneti dzseki, vékony sapka. Alul vékony harisnya+nadrág, vagy vastagabb nadrág zoknival. Szerintem plédet nem viszek majd, mert így is folyton lerúgja már magáról, nem is tűri a babakocsiban.
2012. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy válaszoltatok :)
2012. márc. 12. 08:25
 5/9 A kérdező kommentje:
De már nem bélelt cipőt adtok rá ugye? Csak harisnyával, vagy kell még pluszban akkor zokni is?
2012. márc. 12. 09:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én meg a belelt cipőt adom, mert az van meg. Nem találtam az ő méretében átmeneti cipőt. :) De így csak vékonyabb harisnyát adok, zoknit nem.
2012. márc. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De csak belelt, nem bundás cipő.
2012. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én átmeneti cipőt adok, és harisnya plusz zoknit 15 fokban. Majd 20 foknál elég lesz a zokni a cipő alá. De mi fázósak vagyunk...:)
2012. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A pulóver amit ilyen hőmérsékletnél adtok az vastag vagy milyen? Ha tudtok linkelnétek képet ami hasonló vastagságra? köszi
2012. márc. 20. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!