Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek pár hetes babája van,...

Akinek pár hetes babája van, (az enyém 4 hetes) akivel még annyira nem lehet kommunikálni, mit csináltok egész nap?

Figyelt kérdés

Persze, szopi, peluscsere, pakolászok itthon, de a babával még nem nagyon tudok mit kezdeni.

Időnként persze beszélek hozzá, zenéltetem a kis játékot, de mit lehet még "foglalkozni "vele?


2009. jún. 22. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából én sem tudtam mit kezdeni vele. Persze én is babusgattam, beszéltem hozzá....

Mostanság már sokkal érdeklődőbb, többet is van ébren. Énekelgetek neki, verseket olvasok. Már sokkol jobb így, mint előtte. Úgy éreztem, hogy fölösleges, mert nem érdekli. Ez így hülyén hangzik, de tényleg. :) Most hogy látom, hogy tetszik neki és figyel, így más. :)

Már alig várom, hogy játszhassunk játékokkal és sokkal több mindennel le lehet foglalni, fejleszteni a babót.

7 hetes picúr anyukája

2009. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!