Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is sokat csuklik?...

Más babája is sokat csuklik? Az enyém majdnem minden etetés után. (2 hetes a fiam) Mit csinálok rosszul? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit, es ne is tegyel ellene semmit. Ez neki nem rossz, ez meg nem az a fajta csuklas, ami nalunk felnotteknel van. Ot nem zavarja. Gyerekorvosom mondta. Az en kisfiam mar a hasamban csuklott allandoan es meg is tartotta ezt a "jo" szokasat...:)) van,h 10 percig csuklik egyfolytaban...:)) Ne aggodj!
2009. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz semmit sem rosszul! Bár az én kisfiam nem minden evés után csuklik, de napi egyszer biztos. Pocakban is csuklott eleget. Vannak olyan babák, akik sokkal többet csuklanak. Azt nem tudom, hogy mikor múlik el, a sógornám kislánya is ennyire csuklós. Azt mondta neki a doki, hogy majd kinövi. Nos még mindig csuklik sokat, már másfél éves.
2009. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
picinek sokat csuklanak aztán majd ritkábban semmi gond.
2009. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az enyém mindhárom csuklós-féle volt és igenis zavarta őket. Reklamáltak rögtön.

Ha sokáig függőlegesen tartod kaja után, akkor nem csuklik elvileg (én nem tettem így...)

Én Cebion cseppet adok nekik ilyenkor (kb. 5 csepp), ettől elmúlik.

2009. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 hós lesz. Azt figyeltem meg, hogy akkor csuklik, ha szoptatás után bukik és mondjuk ül ilyenkor. Gondolom nem tudja visszanyelni, vagy valami hasonló. Úgy tudom elmulasztani, ha vizet adok neki cumisüvegből rögtön a csuklás kezdetekor. De csak akkor múlik el, ha egyszerre kb. 20 nyelésnyi vizet megiszik. Ha hamarabb abbahagyja az ivást, akkor ismét csuklani kezd. A módszer viszont nagyon bevált. (őt zavarja, pláne így, hogy már ilyen nagy. nem csinálsz semmit rosszul). Szép napot!
2009. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!