Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hét és fél hónapos a babám,...

Hét és fél hónapos a babám, mennyi időt legyen a járókában?

Figyelt kérdés
Nagyon mozgékony a babám, az alváson kívül majdnem egész nap a szobákban van és mászkál, minden érdekli én meg nem tudok semmit csinálni. A járókába akkor teszem csak bele,hogyha ki kell mennem a szobából.

2012. ápr. 26. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz inkább a saját szobájának az ajtajára rácsot tenni, és ott benn ellehet egy nagyobb térben?
2012. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom órákat el volt benne. Aztán ahogy elkezdett mászni, inkább kapott egy rácsot a szobaajtóra és a szoba lett a "kifutója".
2012. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos még nincs kész a lánykám szobája,vagyis nem lenne biztonságos szabadjára engedni.

Amig jól elvan benne szerintem nyugodtan benne hagyhatod...ők jelzik ha már unalmas és kiszeretnének jönni.Én igy időzitek mindent,nagyjából tudom meddig van el benne,akkor csinálok olyan dolgokat,amit mellette nem tudnék..utána a kiscsajszié a pálya...:)

Az én lányomis elvan benne akkát egy órát is...olyan helyen van,hogy kilát belőle az udvarra,ott jönnek mennek a cicák,kutya...feljönnek hozzá az ablakhoz...szóval elszórakozik benne.:)

2012. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!