Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babtok mennyit van...

3 hónapos babtok mennyit van el egyedül? Kiságyban, pihenőszékben, járókában stb.

Figyelt kérdés
Az én lányom nagyon nincs el egyedül és nem tudom h ez mennyire normális.A szüleim szerint el van kaptva de sztm egy ekkora babt még nem lehet elkapatni.
2009. aug. 10. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
3,5 hónapos a lányom. Szinte egész nap el van egyedül. Este kezdi a hisztit, akkor szoktunk nagyobbat henteregni az ágyon. Egyébként az én anyukám azt mesélte nekem, hogy amikor én kicsi voltam én a kezdetektől fogva úgy voltam nevelve, hogy 4 után van közös játék, mikor apa haza ér.
2009. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem elkapatás kérdése, hogy el van-e egyedül a baba vagy nem. Kislányom 9 hónapos és vannak napok, amikor egész nap igényli a társaságom és van olyan, amikor magam is csodálkozom, hogy milyen szépen eljátszik egyedül is. Ne aggódj, változni fog, lehet, hogy mindig mellette kell, hogy legyél, lehet, hogy nem. Kicsi ő még, szüksége van rád!
2009. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs elkapatva. Amikor az én fiam 3 hós volt, szinte egy percig sem játszott egyedül. Nem kellett mindig felvenni, csak mellé kellett ülni bábozni, énekelni, játszani. Szóval, igényelte a társaságot, de kézben is nagyon sokat volt. Most 3 éves, és nincs elkapatva :) Türelem, ha már fel tud ülni, főleg, ha el tud indulni, na, akkor már el lesz magának, csak győzd figyelni, mit csinál egyedül! :)
2009. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5hós picurom sosincs el egyedül,ő egy kis ölbe baba.Sokan mondják,hogy elkapattam,de ha így is van nem érdekel.Majd leszokik róla.Mellesleg a babakocsiban sincs el,szóval kengurut használunk.
2009. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!