Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárgarépa kóstoltatás?

Sárgarépa kóstoltatás?

Figyelt kérdés
Most kóstoltatom a sárgarépát a babámmal.Hogyan készítsem el a sárgarépát babámnak. Lehet, hogy most sokat hülyének fogtok nézni, de már 2szer álltam neki elkészíteni és egyszerűen nem jön össze. Először főztem, másodszor pedig pároltam és úgy turmixoltam össze. Mindkétszer olyan darabos maradt, nem olyan pürés mint pl. a krumpli vagy a sütőtök. Hogyan csináljam hogy jó legyen?
2012. ápr. 27. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Keverj hozza pici anyatejet vagy tapszert is.
2012. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak úgy csináltam hogy kevertem hozzá egy kevés tápszert plusz jó puhára főztem majd kétszer leturmixoltam. A darabos részeket miatt átszűrtem még. Csak ne vidd nagyon túlzásba mert befog sárgulni tőle :) Ez nem baj csak nem szabad túlzásba vinni :D
2012. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!