Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most én reagálom túl, vagy...

Most én reagálom túl, vagy más szerint is bunkó dolog, hogy anyósom közli, hogy jövőhéten jön az unokájához és az egész napot nálunk tölti?

Figyelt kérdés
Ezt nem illik megkérdezni valahogy így hogy : Jövőhéten szeretném meglátogatni az unokámat,ráértek???
2012. ápr. 27. 14:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Anyósom ma délután közölte a férjemmel, hogy: akkor hétvégén találkozunk... Köpni-nyelni nem tudott a párom. :)
2012. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező,én maximálisan igazat adok neked.

Valóban úgy illó,hogy megkérdezi és nem kész tényként közli.

2012. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%

Ez attól függ milyen az anyósod és milyen vele a kapcsolat.

Pl nálunk a családban, ha tesómhoz bejelentkezik az anyósa, akkor idegbajt kap, viszont ha hozzánk jelentkezik be, mi örülünk neki!! :) Nekem egy nagyon rendes anyósom van, tesómnak meg egy hárpia...

:)

2012. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló a helyzet nálunk is.Meg tudlak érteni.Engem zavar,ha kijelentik Anyósék,hogy jönnek,és még csak meg sem kérdezi,hogy esetleg ráérünk-e.Számomra ez bosszantó.Náluk ez természetes,ugyanis úgy vannak vele,h anno segítettek a férjemnek anyagilag,h meg tudja venni a lakást,és úgy gondolják joguk van mindenhez...:-(

2012. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg azért szól egy héttel előtte, hogy ha nem érsz rá, akkor közöld vele. Az lenne a bunkóság, ha csak úgy beállítana. Jóhogy nem kér engedélyt, hogy láthassa az unokáját. Nincs igazad szerintem.
2012. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem azért,ugyanis így közli:


- Szerdán megyek az unokámhoz!!!!


Szóval, ha jó,ha nem,ő jön!!!

2012. ápr. 28. 13:58
 17/32 anonim ***** válasza:
55%
... erre te válaszolhatod azt, hogy bocsi, de nem jó a szerda, mert. Nem hiszem, hogy ilyeneken fenn kéne akadni.
2012. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Sajnálom,de én fennakadok,mert udvariasságra neveltek a szüleim,és még a saját anyám sem kijelenti,hanem megkérdezi,hogy szerdán jó-e nekünk????

Én sem közlöm anyósommal,hogy: na vasárnap sült csirke legyen krumplipürével!!!

Mert ilyen alapon akkor ez is elfogadható,és nem udvariatlanság igaz??

2012. ápr. 28. 14:15
 19/32 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod, hogy milyen köztetek a viszony. Mi különösebben nem udvariaskodunk, közvetlenebb a kapcsolatunk. "Szerdán megyek." "Jó, gyere." vagy "Nem jó, ne gyere."
2012. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
44%
nálunk is ugyanez van,mint az utolsó írt.Szóval azért,mert máshogy mondta,te még lerázhatod,h nem jó...könyörgöm,a közvetlen családról van szó,nehogy már ilyet ne lehessen megbeszélni...Ez a "saját anyám",meg nekem olyan furi,bocsi. Nekem anyósom is olyan,mint a saját anyám,mármint ugyanolyan közvetlen vele a viszonyom...SZóval nekem olyan furcsa így különbséget tenni...de valószínű,h én vagyok szerencsés
2012. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!