Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós lányom miért csinálhatja...

5 hós lányom miért csinálhatja ezt éjjel?

Figyelt kérdés

Csak anyatejes baba. Már kezdek nagyon kibukni a nem alvás miatt. Még nem aludt át egyetlen egy éjszakát sem.Két napja pedig azt csinálja, hogy elalszik 8-fél 9 körül, majd ébred 11 felé, akkor eszik, visszarakom a helyére alszik is tovább. majd éjfél -1 óra körül kezdődik a műsor. Kiveszem az ágyából, megszoptatom, amíg mellettem van az ágyban és szopizik nincs gond, amint visszarakom a helyére elkezd sírni és képes akár 3 órán keresztül is sírni. viszont biztos nincs baja mert ha kiveszem a kiságyból vigyorog meg sikongat.

Nem akarom közénk szoktatni, de már kezdek nagyon kibukni. Sajnos napközben nem tudok aludni, mert van egy 2,5 éves is , aki már csak 1 órát alszik délután.Segítségem pedig nincs.

Foga még nincs a picurkának.

Várom a jó tanácsokat!


2012. ápr. 27. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!nálunk is ez volt a helyzet,kb.az idő is stimmel!én engedtem a kis zsarnoknak és mellettem azóta úgy alszik mint a bunda!:)azt csináltuk,h idehúztuk a fágyhoz a kiságyat és levettük a rácsot!így mellettem+külön is alszik!nekünk ez bevált!
2012. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs messze tőlem, kb. 1 méterre van.Az ágy mellé közvetlen nem tudom rakni, így is kevés a hely a szobában. Ma éjszakánk teljesen jó volt, lehet érezte az időt, vagy a hasa fájt. csoda tudja.Majd csak egyszer vége lesz.
2012. ápr. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!