Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy ha a...

Miért van az, hogy ha a kezembe veszem a pici babákat, akár rokon, akár ismerős, mindig elkezd síni?

Figyelt kérdés

ez mire utalhat??

még nem kéne gyereket vállalnom?? v miért sírnak:(???


2012. ápr. 27. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez arra az egyszerű dologra utal, hogy az anyukájuk (meg nagyon-nagyon talán apukájuk, nagymamájuk) kezeiben érzik magukat biztonságban. Ennyi, és nem több, ne képzelj bele többet!
2012. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Ha ez megnyugtat, rám általában a nagyobbak, akik már járkálnak vigyorognak, pedig én az idegen gyerekeket idegesítőnek tartom.

2012. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! de ha anya v párom fogja a kezében a picit akk nem sír! XD ez am poénos, de azért zavar!:) :(
2012. ápr. 27. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert ők már tapasztaltak gyerek téren. Lehet, hogy egy kicsit lóg a feje, ahogy tartod, vagy kényelmetlen nekik, és azért sír mind, mert neked ez a berögzült mozdulatod, majd idővel kialakul.

Nem utálnak téged :)

2012. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a babám egy napos volt, a kórházban már egy órája sÍrt a kezemben, bejött a nővér átvette és elhallgatott. És ő a saját volt, állÍtólag nem magabiztosan fogtam.Egyébként engem meg idegen babák szeretnek, a sajátom meg vÍsitott tőlem.
2012. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg nem úty tartod őket a kezedben, ahogy megszokták. Ők még félénkek. Ez ne befolyásolja a gyerekvállalási döntésedet. Lehet, hogy először a te babád is sírni fog a kezedben, de lehet, hogy őt az anyai ösztönnek köszönhetően az első pillanattól fogva úgy veszed a kezedbe, hogy bízik benned. Az anya mindig másképp nyúl a gyermekéért, mint bármely más családtag. Ez egy belülről jövő ösztön.
2012. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:))

akkor megnyugodtam:)

2012. ápr. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!