Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A gondom, hogy másnál nem...

A gondom, hogy másnál nem tudok vizelni, ez lehet iskola, rokon, ismerős. Természetesen otthon tudok, de csak akkor, ha a WC előtt nem járkál-beszélget senki. Esetleg akinek volt ilyen, annak van vmi ötlete, hogy tudnék megszabadulni ettől?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Es a nagywc-zés megy? nekem meg az nem megy. a pisivel nincs gondom. szerintem ez valami regi rossz emlek lehet amire talan mar nem is emlekszunk, a gyerekkorunkbol. en is meg akarok szabadulni ettöl de nem tudok, hiaba probalom! neked a nagywcvel nincs gondod?
2012. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Különösebben nincs, nem szeretem azt se máshol, de nagyobb problémát nem okoz.
2012. márc. 29. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan vannak igy mint te. A munkahelyen beszelgettunk errol, szinte minden masodik ember azt mondta, hogy "en is". Otlet nincs ennek megoldasara. Megvarod ameddig elcsendesedik a terep es probalkozol.
2013. jan. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy elképzelem önmagamat egy hatalmas stadionban tele emberrel és a közepén egy wc-vel és ráülök és szarok/pisilek mindenkire és elvégzem a dolgom. :D Utána meg fütyörészve megyek kezet mosni és a dolgomra. :)


Hatásos és bejött! Amúgy ezt lámpaláznak hívják, a félelemnek nem gyermekkori oka van, hanem szemérmesség lámpalázzal párosul. Szoció-fóbiának hívják ezt a jelenséget, félelem a szociális dolgoktól. (emberektől, helyektől, hivataloktól, idegen környezettől)

2016. dec. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!