Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért akar ülni állandóan a 3...

Mért akar ülni állandóan a 3 hónapos babám? Mikortól ülnek egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert neki ez a fejlődési ritmusa. Fentröl lefelé erősődik a gyerek, ha ülni akar akkor biztos szépen tartja a fejét és hasonfekve is fel tudja emelni. Átlagosan fél éves kortól számítják, hogy tud már felülni a baba. Addig meg segítséggel ül, de enyhén hátradöntve. Egyedül ültetni nem szabad addig amig magától nem ül fel.
2009. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém (3,5 hónapos) is ugyanez. Megfogom a kezét és már húzza is magát. Tornának mindenesetre szerintem jó.
2009. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is így volt. Más babáját még úgy kellett fekve fogni, az én kisfiam már felhúzta magát, állandóan ülni akart, úgy kellett fogni. Mikor másznia kellett volna megtanulni, állandóan fel akart állni. Fél éves, már mászik és ha megfogja a kezem feláll, szépen tartja magát, ha valamit elér mászáskor, húzza felfelé magát. Minden baba más ütemben fejlődik.
2009. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enyém is, majdnem 3,5 hóapos, kis izgága erőgép.

Húzza fel magát, vagy hanyatt fekve emelget előre a fejét hasra fordul, hason kinyomja magát.

2009. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. jún. 22. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!