Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután már kapaszkodva szépen...

Miután már kapaszkodva szépen áll, onnantól mennyi idő, az önnálóan elindulás?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete tanult meg ülni a féléves fiam, és rá 3 napra kezdte magát a bútorokon, ágyon állásba felhúzni magát.
2009. jún. 22. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó.Az én kisfiam 10 hós korában állt fel,most 13.5 hós,és esze ágában sincs menni,viszont nagyon gyorsan mászik.Pedig tudna menni,mert amikor nem figyelünk rá,kapaszkodva körbe sétál az asztal körül,az ágy körül,bárhol.
2009. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hósan állt fel és 1 évesen indult el először egyedül.
2009. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hónaposan állt fel és 13 hónaposan ment egyedül.
2009. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónaposan felállt kapaszkodva, 9 hónaposan ment a bútorok mellett, most 11 múlt és most tartunk ott hogy 3-4 lépést megy egyedül, aztán lehuppan. Szerintem még 1 hónap biztos kell neki.
2009. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónaposan és 5 naposan állt fel először, most töltötte a 8 hónapot és a babakocsit, meg az etetőszéket tologatja a lakásban(tehát kapaszkodik vmibe és úgy lépeget). De hát ez még nem önálló járás...
2009. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!