Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hány évesen, milyen háttérr...

Ki hány évesen, milyen háttérrel szülte a kisbabáját, milyen korban mit érzett, másképp neveli-e gyermekét?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok.Az én sztorim röviden:

Első gyermekem 19 évesen szültem szinte a semmire.Szülőknél laktunk.Imádtam (imádom) babázni és haverok vagyunk.Okos,intelligens gyerek cseperedett belőle.Sikerült lakást vennünk,mindenünk meglett,elváltunk.

Második gyermekem 30 évesen szültem,életem szerelmének.Most sokkal boldogabb vagyok és más elveken próbálom nevelni az apróságom.És boldog négyesben éldegélünk.( persze viták akadnak olykor)

Szóval kinek mi a véleménye a korai vagy késői szülésről?


2009. jún. 22. 16:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 éves voltam amikor szültem, most 9 hónapos a kis buksi. Mi úgy voltunk a férjemmel, hogy legyen meg minden és majd jöhet a gyerek. Aztán a gyerek úgy gondolta, hogy inkább jön egy kicsit előbb :) Most az alsó szinten lakunk a házikónkba és a tetőteret idén fogjuk megcsinálni :) aztán jöhet a kistestvér és ha anya idegei bírják akkor jöhet még egy, de az még messze van :) Így most minden nagyon szuper :) Bár én nem tudtam elképzelni, hogy 20 év körül szüljek, akkor még nagyon gyerek voltam, de ezt mindenki maga érzi csak "muszájból" meg ne szüljön senki, annak nincs értelme.

2009. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,hogy minden fiatal muszájból szül.Én pl. nagyon AKARTAM a babát.Sokszor figyelem a játszótéren,hogy a fiatal anyukák jobban foglalkoznak a gyerekkel mint idősebb társaik.Persze ezt nem lehet általánosítani.
2009. jún. 22. 18:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 20 évesen szültem, most 8 hónapos a fiam. Persze "Véletlenke", de egyszerűen nem bírtam elvetetni, hiába tanácsolta szinte mindenki. Feladtam jó sok dolgot, éltünk a szüleimnél, a pároméknál, jelenleg anyósék egyik házában külön. És boldog vagyok! Megtartottam a pici fiam, életem értelmévé vált. Az egyetem, a másik álmom, pedig befejezésre kerül. Nekem csak jó tapasztalataim vannak a korai szülésről, persze néha fáj a szívem a "szabad tevékenységek" után. De ha 35 évesen szülök, ugyanúgy hiányozna független élet.
2009. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!