Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok hasfajos babatok...

Mit csinaltok hasfajos babatokkal? Mert nekem mar nincs otletem!

Figyelt kérdés
3 hetes a kislanyom.Egy angyal volt mikor hazahoztuk a korhazbol.Szepen evett,jol es sokat aludt.De egy het utan elkezdett fajni a hasa.Akkor meg delutanonkent sirtm es nem aludt.Vettem neki infacol-t.adom neki minden eves elott.Valamivel jobb neki tole de nem sokkal.viszont ma eljutottunk odaig hogy reggel 6-tol faj a hasa.Bufizik,pukizik mar kaki is volt ma egyszer.Szopizik de valamikor ott is rajon a hasfajas es nem tud enni csak sir.Nagyon sajnalom szegenyt de mar mindent megprobaltam.Es nem tudom meddig birom!10 percre elalszik nagy nehezen orditas es ringatas utan de aztan ujra font van mert most bufizet,most megfajdult a hasa...Es ez igy megy egesz nap.Eszik,sir fel orat ringatom 10 percet alszik es ujra sir ujra ringatom es 10 percet alszik es ez igy megy egesz nap.Mostanra faradtam el!Nagyon nehez egyedul!Enni sem tudok mert vagy ossze van szukulve a gyomrom vagy idom sincs ra!Meg wc-re se tudok menni.Probaltam kivinni de ott is sir a hasa miadt egy darabig de ha elis alszik akkor ha megall a babakocsi folkel.ti hogy birjatok?Meddig lesz meg igy?
2009. jún. 22. 18:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést, csak nekem kisfiam van, de ő is 3 hetes és pontosan ugyanez a helyzet. Nálunk nem vált be az infacol, most espumisant kap. Ez valamivel jobb, mert segít neki büfizni. Nálunk ez is baj volt, hogy nem büfizett. Pocak simogatás, büfi pózban hát simogatás, alkaron lajhár pózban lógás... néha beválik. Kitartás!
2009. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!