Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányom lenyelt...

9 hónapos kislányom lenyelt egy darab nejlont lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Ilyen cellux szerű anyag lehetett,lökdösték a labdát a szőnyegen a fiammal és olt volt ez a könyves kirakó is nem messze !Mire odanéztem már rágta!öklendezni kezdett benyúltam a szájába éreztem hogy ott van,de nem tudtam kiszedni nyelt egyet és kész azóta már eltelt másfél óra,lehet még valami baja?A pálca törés,hánytorgatás nem érdekel!Köszi
2012. ápr. 29. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem nagy darab volt, nem hiszem hogy baj lenne belőle. De mindenképp figyeld a székletét, hogy kikakilja-e! Ha nem, akkor vidd el az orvoshoz!
2012. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mindenkivel történik ilyesmi ne okold magad

szerintem sem lesz semmi baja:)

2012. ápr. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kb,mennyi idő alatt kakilja ki?Egynap 2-3 kakil!
2012. ápr. 29. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap kikakilja, de legkésőbb holnapután!:)
2012. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 29. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem hinnem, hogy lenne valami baja. Az en lanyom 1 evesen a csillogo papiros karacsonyfadisz egy csillagocskajat nyelte le. Krakogott, kohogott, megijedtem nagyon, de a korhazi nover szomszedom rogton mondta, hogy itassam meg vizzel, de ne kortyokban, hanem egy huzasra sokat, mert az segit levinni, ugyanis a torkabol nehez lett volna kiszedni. Nem tudom mikor jott ki belole, pedig napokig figyelgettem a pelusat es nem lattam. Viszont volt olyan, hogy enni nem lattam, de a pelusban megis visszanezett a magyar kartya egyik csucske:-))) A keresztlanyom kisebb (6!!! evesen) koraban egy csatot nyelt le, igaz korhazba kerult, mert megakadt, de mire beertek lejebb ment, igy bent tartottak addig, mig ki nem jott alul. 4 nap mulva nezett vissza a csomagbol. Lehet, eszre sem veszed, amikor tavozik.
2012. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Snapette ***** válasza:

Lányom nagy kevencei a pillepalackok, imád játszani velük, és megtörtént, hogy éppen bújó fogacskáival sikerül a papírt elszakítani rajta, s le is nyelt egy darabot. Öklendezett, mert a torkában megállt, de é sem tudtam kiszedni. Másnap benne volt az alsó csomagban. Úgy meg én is jártam, hogy a mesekönyv darabkáját kaptam a pelusban, de amíg rájöttem, hogy mi is az a rózsaszín szivacsdarab, és honnan is lőhette a kis manó...

Nem lesz semmi baja, ha le tudta nyelni túl nagy darab nem lehetett, és kb 24-32 órán belül kijön.

2012. ápr. 30. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mai 2.kakiból meg is lett pont a nejlonos kis darab a kirakós könyv csücske mint egy 1 ftos:(
2012. ápr. 30. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!