Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki nézte a híradóban, mi...

Valaki nézte a híradóban, mi volt az a gabonapelyhes-megbetegedéses dolog?

Figyelt kérdés
Már csak a vége foszlányait hallottam, hogy hormonbetegséget okozott? Vagy mi volt ez?
2009. jún. 22. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
5 éves kislány menstruál tőle, s csomókat találtak a mellében.
2009. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hu én nem hallottam de milyen gabonapehelyről volt szó?Melyik cég terméke?
2009. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Nők Lapjában riport is volt a szülőkkel. A lényeg, hogy mindkét család csak bioboltban vásárolt, s a teljes kiőrlésű búzából készült termékekben, illetve a müzlikben lehetett fuzárium gombával szennyezett gabona. Ez okozott hormonzavart. A cikkben egy kislányról van szó, aki már 5 évesen menstruál, és egy kisfiú, akinek csomó van a mellében. Most perre készülnek. Borzasztó lehet ez. :-(
2009. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva!! Mármint ez a konkrét eset, meg úgy általában, hogy mit meg nem etetnek velünk!! Lám-lám, a bio is mire való!!! Na, most melyik a jobb? A gombás biot enni, vagy a permetezettet? De tulajdonképpen kimondhatjuk, hogy ez mindig benne van a levegőben, bárkinél, bármi kijöhet! Még az sem igaz, hogy éljünk kenyéren, meg vízen!!!
2009. jún. 22. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is múlt héten olvastam a Nők Lapjában, az anyukám szólt, hogy olvassam el.
2009. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2009. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!