Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becsaptak közületek valakit...

Becsaptak közületek valakit külföldről, Angliából küldött, olcsóbb Stokke babakocsival?

Figyelt kérdés
Állításuk szerint a gyártóval állnak kapcsolatban, és jóval olcsóbb, mint nálunk. Nem kell előre utalni.
2012. ápr. 29. 21:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó válaszoló vagyok!

Megnéztem ezt az alibaba oldalt és hát csak lestem,hogy ilyen olcsón vannak feltéve komplett Stokke szettek....

Könyörgöm,egy eredeti Stokke kompletten,egy-két extrával még a mai napig 1200-1800 dollár között mozog.

Ne dőljetek be!

2012. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
41%
tudod mi a durva??hogy ami az alibabán van az nem hamisítvány....
2012. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó!

A "stokke-t használó"válaszoló vagyok

Nem mondod????Mármint,hogy nem hamisítvány???Akkor hogy a fenébe ilyen olcsó???Valami biztos van vele ami nem stimmel nem?Akárcsak valami apróság is:S

Hát nem tudom,lehet csak én vagyok ilyen típus,de a bevált megbízható helyeken szeretek vásárolni,mint a Brendon.

Bakker....

2012. máj. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 10.

Hidd el, hogy nagyon kevesen engedhetik meg maguknak a 320 ezer forintos babakocsit, még akkor is, ha megéri az árát. Én speciel 20 évig spórolhatnék rá ...

2012. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

Kedves "Brendonos" anyuka!És marketingről nem hallottál még??

A kínai ugyan azon az asztalon teszi össze gucci pénztárcát és a "gasuccit"(ami ugye hamisítvány).Az egyiket eladják drágán a másikat olcsóbban...

Ne legyél naív...nem azért olyan marha drága mert extra alapanyagokból készítik elhivatott babakocsi készítő emberek, hanem mert van aki jó marketing szöveg mellett megveszi....

2012. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
51%

Elnézést, hogy off-olok. Mi autós gyerekülést vettünk az amazon.de oldalról, ami itthon 75e Ft lett volna (Maxi Cosi Toby), az átszámítva 47e Ft-ba került az említett oldalon. Ismerős hozta haza nekünk. Már 9 hónapja használjuk az ülést, és nagyon elégedett vagyok, hogy ilyen klassz és jó áron is jutottunk hozzá egy vadiúj üléshez. Tényleg oda kell figyelni, hogy megbízható helyről vásároljon az ember, de emellett azt is számításba kell venni, hogy ily módon az ember gyakorlatilag lemond a garanciális jogáról, ugyanis nagyon körülményes lenne a terméket visszaküldeni, javíttatni, cserét kérni. Mi ezt bevállaltuk, szerencsére semmilyen hiba nem jött elő a gyerekülésünkkel, de bizony gondban lennénk, ha igen, hiába van Németországban élő ismerős. És ehhez még nem is kell, hogy valakit szándékosan be akarjanak csapni. Az a hozzászóló, aki a Brendonban vette meg a babakocsit, ilyennek biztosan nincs kitéve, neki ha bármi gondja lesz, ott a Brendon, akik vállalják a garanciát. A nagyon nagy árkülönbségnél pedig tényleg résen kell lenni, mert egy drága terméket sehol sem adnak töredék árért. Egy új apple számítógépet vagy telefont sem lehetne potom pénzért megvenni, ha valami túl olcsó, szerintem is érdemes gyanakvónak lenni.

Az egyébként nagyon jó, ha az ember törekszik, hogy a legjobbat vegye a gyermekének, és lehetőleg mondjuk olyasmit, amit a következő gyerekeknél is tud használni, de túl nagy jelentőséget sem kell ennek tulajdonítani, tényleg vannak nagyon jó babakocsik, nem csak a Stokke létezik. Mi 2007 év babakocsiját kaptuk ajándékba 2010-ben, előttünk egy kislánynál használták, tényleg nagyon-nagyon jó, és azt fogjuk használni a második babánknál is, viszont összességében csak 13-14 hónapig használtuk a kislányunknál, mert onnantól kezdve nem volt az a babakocsis típus.

2012. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
50%
És igen, gyakorlatilag mindent Kínában gyártanak, lehet, hogy ugyanazon a gyártósoron, viszont engem épp ma ért egy rossz tapasztalat, teszveszen vásároltam verdás kisautókat, és olyan kritikán aluli minőségű terméket kaptam kézhez, hogy postafordultával küldöm is vissza az eladónak. Van már verdás kisautónk, mattel, és az is made in china, mégis, teljesen más a minősége.
2012. máj. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
80%
Western Union-os utalás átverés lehet. Előre utalsz, az ember ott veszi fel a pénzt ahol akarja, soha az életben nem lehet lenyomozni. Sokakat vernek át így. Előleget kérnek valamiért, elutalod a pénzt, ő felveszi, azt annyi. Én nem kockáztatnék, csak ha utánvét vagy ha az eladóról van sok jó referencia.
2012. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Megismételném, a Stokke babakocsik NEM Kínában, hanem Európában készülnek. Érdemes bemenni bármelyik hivatalos partnerhez és meggyőződni erről.

Megnéztem az Alibabát, itt leírják, hogy nem eredeti a termék:

[link]

találtam fotókat is: [link]

Így telefonról nem tűnnek rossznak, de nincs az a pénz, amiért megbíznék az Alibabás rosszfiúknak. Megyek, felvetem a témát a Stokke fb-s oldalán.

2012. máj. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Tegnap 17.19-es!

Miért gondolod, hogy hamis? Szerinted akkor mernének honlapot csinálni és ott reklámozni?

Amúgy írtam a Stokké-nak, hogy kapcsolatban állnak-e velük.


Nem akarok hamisítványt és szart venni, hogy a szavaiddal éljek, nem is tudom, miért jut eszedbe hogy hamisat AKAROK, dehogy!

Csak köztudottan sok minden olcsóbb máshol, mint kishazánkban!

2012. máj. 3. 10:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!