Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Becsaptak közületek valakit...

Becsaptak közületek valakit külföldről, Angliából küldött, olcsóbb Stokke babakocsival?

Figyelt kérdés
Állításuk szerint a gyártóval állnak kapcsolatban, és jóval olcsóbb, mint nálunk. Nem kell előre utalni.
2012. ápr. 29. 21:09
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

22,05-ös


Olvass pontosan, nem előre kell utalni, szó nincs róla, és ennyire naiv sem vagyok...no comment :D

2012. máj. 3. 10:49
 22/33 anonim ***** válasza:
Bocsi, utána már láttam hogy írtad. Csak a Western Union-nal egy ismerősöm nagyon megjárta, ezért rögtön ez ugrott be.
2012. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, én nem látom olyan tragikusnak a helyzetet, mint itt egyesek, ellenben megértelek.

Szerintem, ha tisztázottan ellenőrizheted a csomagot és nem előre kell fizetni, próbáld meg, illetve, ha én ilyen kocsit szeretnék, megpróbálnám. Tényleg jóval olcsóbb, és ha ilyen honlapjuk van, azt a Stokke-nak semeddig nem tart felfedni. Tehát nem hinném, hogy illegális "szarról" van szó.

Írd meg légyszi, hogy hogy döntöttél!

2012. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, én sem látom tragikusnak a helyzetet, természetesen utánajárok, mielőtt megrendelem.


Ha hamis, azon nem szerepelnek a Stokke logói, nem?


Aliéktól én sem rendelnék, de korántsem róluk van szó. :))


Várom a Stokke válaszát.

2012. máj. 3. 11:53
 25/33 anonim ***** válasza:
En vagyok az Angliai anyuka, irtam neked valaszt privitban.
2012. máj. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szia! Légyszi írd meg, hogy mit válaszoltak. nagyon kíváncsi lennék rá. Meg ha lerendeled akkor hogy milyen. Figyelni foglak. Ha nem lez kedved ide írni légyszi egy privátot dobj majd rám, mert nagyon szemezek én is dologgal. Köszi és sok sikert a babakocsihoz!
2012. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
rendben :)0
2012. máj. 4. 22:21
 28/33 anonim válasza:

Sziasztok!

Nagyon érdekelne hol lehet jó áron stokke babakocsit venni!!A kérdező hol látta olcsón? :)


Köszi

2012. máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
szia! megkérdezhetem, hogy hogy halad az ügy?
2012. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Helló :)

Én végül nem rendelek, szerintem -erre jutottam- nem eredeti Stokke, bár írják, h Made in EU, attól még lehet hamis Stokke.


www.babyavenuestores.co.nr


Ha valaki rendelne, várom a fejleményeket! :)

Ne fizessetek előre, tudnak más megoldást.

2012. máj. 19. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!