Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cuminak használja a cicim...

Cuminak használja a cicim vagy éhes?

Figyelt kérdés
Kislányom sirdogál,nyügősködik még megnem szoptatom.De alig eszik,inkább csak cumizik.Mindig igy alszik el napközben is.Gondoltam arra is,hogy éhes,de akkor enne rendesen.Ugy tünik ettöl nyugszik meg.Imádom a kislányom,de már egy kicsit unalmas,fél óránként szoptatni.A cumit nem fogadja el.Már nem tudom hol rontottam el.Ja 3honapos a Kincsem.
2009. jún. 22. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez ilyen, imád cicizni, mert megnyugtatja.

Lányom is ilyen volt, sajna igen sokáig, 1 évesen már drasztikus lett, amikor leszoktattam róla.

2009. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, aki állandó szeretetre, testközelségre vágyik. Második fiam volt ilyen, rengeteget cicizett. Elkezdtem hordozni kendőben, otthon is. Bevált. Részben kielégítette az igényeit, kevesebb lett a komfortszopizás. Javaslom, próbáld ki a Mei Tai nevű ázsiai hordozót, a 3. fiamnál ezt használom. Könnyebb használni, mint a kendőt, 3 hónapossal már lehet is. Keress rá a neten. (ha nem találsz megfelelőt, egyik barátnőm 4000+ anyagért tud varrni) Gy (szoptassugyesen.hu)
2009. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom ugyanezt csinálta kb. 3 hónapos koráig, azóta az ujjával helyettesít, de azért látszik, hogy hiányzik Neki a cici, mert ha a karomban van, azonnal keresi....
2009. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos a kisfiam és ugyanezt csinálja. Amikor elmondom neki, hogy ha csak játszik akkor elveszem tőle rám nevet és kb fél percig rendesen szopizik, aztán megint csak "nyammog". De nincs szivem elvenni tőle:)
2009. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Nekem sincs szivem elvenni.
2009. jún. 23. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!