Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények, tapasztalatok?...

Vélemények, tapasztalatok? Nem tudom milyen dolgokat vegyek a babámnak.

Figyelt kérdés

Segítsek kérlek szépen:

Avent varázsitató,cumisüvegek, pampers pelusok, ebből főleg az Active fit érdekel.Ez bugyipelus? Ha igen, akkor hogyan kenjem be a babám popsiját? Ibolyagyökér rágóka, valamit, hogy a ti babáitoknak melyik játszócumi "jött be" és miért? Előre is hálásan köszönök minden választ, véleményt.


2009. jún. 22. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Anet varázsitató jó, a cumisüveg is, de a mamos jobb sztem. Pampers pelus nekünk katasztrófa volt, mert nem gumis a dereka.

Játszócumiból avent és mam, ezek "passzoltak rá". Többiben nem tudok segíteni.


Már megvan a babád vagy még pocakos vagy?

2009. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm szépen a gyors választ. Még pocaklakó a lelkem, de már nem sokáig.

Ezért érdekelnek előre ezek a dolgok, termékek.

Mégegyszer köszi szépen.

2009. jún. 22. 22:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

popsitörlő, textilpelenka (büfihez), körömvágó olló, orrszívó.

Cumiban nem tudok segíteni, mert én is ritkán adom neki mert úgy tudom hogy a sok cumizástól ferdén nőhetnek a fogai később.

2009. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A varázsitató jó,és a cumisüveggel sincs problémánk, a pampers viszont katasztrófa minden nagy dolog egészen a háta közepéig talált és sülyedt, úgyh mi áttértünk a liberora az szupi azóta is ezt használjuk, kezdésnek a cseresznye alakú chiccó cumi tetszett a babácskámnak, de ezt csak 6 hós koráig volt jó, utána nem sikerült nagyobbat találnom úgyh áttértünk a nuby cumira és az szuper legalábbis a lányom kedveli h miért arra nem tudok választ adni. a rágókát meg nem ismerem nem tudok benne segiteni neked. Nekünk rágókában a minnél színesebb és jó fogású volt a lényeg, és a mai napig szívesen forgatja a szájában ha ahhoz van kedve.

üdv.13 hós baba anyukája

2009. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok!

A cumisüveg melegen tartó termoszt is érdemes venned mert ha elkell valahova menned és már nem szopizik vagy nincs rá mód h megszopiztasd akkor melegen tartja a tejcsit.

Boldog babavárást

2009. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a mam termékeket használjuk.A cumink is az és a cumisüvegünk is.mindkettőt szereti a babám.Cumiból nem is fogadott el másfajtát,pedig még a legelején 2 félét kapott.De csak a mam kellett neki.A cumit kb 1,5 havonta cseréljük mert ő nagyon cumis és sokat szopizza.Mi is most térünk át a pempersről liberóra,mert már nekünk is kifolyik a pisi .Most 4 hónapos a babám.Sok boldogságot a nemsokára megszülető babádhoz!
2009. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
jó az avent, de a MAM tényleg jobb. a pampers szerintem is szar. legalábbis ott folyik belőle minden, ahol tud. ibolyagyökér rágókáról fogalmam sincs. nekünk fisher price pillangó a szupi meg a dmes kulccsomó:) játszócumi: NUK és MAM.
2009. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt szokták mondani, hogy 6 hóig semmi másra nincs szüksége a babának, csak az anyukájára. Természetesen, ha van teje.

Nekem volt tejem, viszont nem tudtam szoptatni, így üvegből ittuk a lefejt tejcsit.

Nem csináltam nagy hűhót a cumi márkából, viszont amilyennel kezdtük olyannal vittük végig.

A játszócumi nem biztos, hogy kell a kicsinek, ha viszont kell, akkor lehet, hogy akár több darabot is venni kell, mire megtaláljátok, hogy melyik jó a kicsikének. Ha nem igényli, akkor ne erőltetsd neki, hogy használja. Úgy tudom, hogy most a kezdő csomiban, amit kapsz a kórházban találsz játszócumit is. Mam márkájút.

Nekünk viszont sosem kellett.

A pamperst én sem szerettem. Vegyél liberót. Igaz, a nagyobb méretek már elég drágák, ha majd sűrűsödik a kicsi széklete már másfajtára is áttérhetsz. Pl. wwww.pelenkafutar.hu

Kezdésnek otthonra:

Fürcsihez babaolaj, vattapamacs, fürdetőkesztyű, fülpiszákó, kifogó

Testápoló meg ilyen szir-sz.rok nem kellenek

Én először gyógyszertári kamillát főztem a kicsinek és abban fürdettem, s úgy tértünk át a JJ fürdetőre (nem írom ki a teljes nevét, mert félek, nem tudom helyesen :D)

a köldök kezeléséhze steril géz, gyógyszertári alkohol

szájpenész ellen használhatsz rózsamézet, ezt ráteheted a játszócumira (ha használja), de egy textilpelenkára is, és azzal ki lehet törülni a szájacskáját

Popsikrém (mi a sudocream (szudokrém) használtuk, mert a gyógyszertáritól kipirosodott a feneke.

Popsitörlő. Fontos hogy jó minőségűt vegyél, mert ha vékony a törlőkendő, akkor a kezed is folyton kakszis lesz!

Szerintem a rágókán még ráérsz gondolkodni, mert az még odébb van egy kicsit, viszont kiságyra körforgót mindenképp vegyetek. Egy pár hét után már nézegetik. Kivétel nélkül minden baba IMÁDJA!!!!

Ja! Vegyél mellszívót. Az egy nagyn hasznos dolog. Mindenki azt mond amit akar, de ha a kicsi tud szopizni, akkor a maradék anyatej lefejésére ezek a kivitelek a legjobbak:


[link]


Ezekkel aztán 100 %-osan magadnak tudod irányítani a mellszívás erősségét. Vannak ezek a karosak pl.:

[link]

hát nekem ez abszolút nem volt jó. Igaz én nem csak a maradék tejet fejtem, hanem mindet hónapokon keresztül, így én a motoros medela-t választottam.

Na jó, már megfájdult a kezem.

Esetleg írd meg, hogy mi érdekel még.

2009. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet semmiképp se vegyél. Sz.r, mert a lefejt tejcsinek alig van helye, és amit sikerül felfogni azt meg szana-szét csöpögteted.

[link]

2009. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
JA! Már megint én. Bimbóvédőt mindenképp vigyél magaddal a kórházba. Temészetesen már kifőzve vidd!!!
2009. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!