Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor baj van? Babámnak...

Most akkor baj van? Babámnak születése óta a szájába csepegtetem a d-vitamint. Most 10 hónapos erős és egészséges kis lurkó. Aggódnom kellene hogy nem vmi kajával együtt adom be?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így adom. A lényeg, hogy ne legyen üres a gyomra, mert ez csak zsírban oldódik. Ha szopizik akkor előtte v. utána szoptasd meg, elég ha egy-két kortyot eszik. Az enyém egy éves, és szopik, így a legegyszerűbb. Különben is Angolkóros gyerekek már évszázadok óta nincsenek!
2009. jún. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, én írtam, hogy lecseszett ezért a doki. A babám 7,5 hós, mióta szólt még nem változtattam, mindig kimegy a fejemből, hogy ne a szájába, mert úgy a legegyszerűbb. Ahhoz képest, hogy doki szerint ez így nem jó, a babám 7 hósan felállt, azóta körbe tipeg a járókában, mászik, de valami hihetetlen sebességgel, egész nap pörög, sokszor beüti a fejét, észre sem veszi. Már pedig ha a csontozatnak nem segítene, szerintem ezeket nem csinálná ilyen hamar. Persze lehet, hogy nincs összefüggés, én így gondolom.

Mellesleg, most kérdezte meg, hogy adom be, eddig soha, és az elején se mondta, hogy hogy is kéne.

2009. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én se gondoltam hogy baja lenne tőle különben nem fejlődne (növekedne) ilyen szépen.
2009. jún. 23. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok

a szajba csepegtetett D vitamin pont olyan jo, mint a kanalba(tejbe stb) adott, valamiert most tobb ilyen temajukerdes merult fel, de mar tobbszor elhangzott, hogy ez igy jo, nyugodjatok meg. a tevedes onnan eredhet, hogy sokan a zsirban oldodo vitamint ugy ertelmezik, hogy zsirosban kell feloldjak,de a D vit mar olajos oldat formajaban van forgalmazva, tehat eleg belecsepegtetni a baba szajaba.

2009. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki meg pont azt mondta az első pillanattól, hogy a szájába (nyelve alá -hah, de ki talál bele :-) ) adjam, pl .fürdetés után. Úgy csinálom, és minden oké
2009. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!